1 ماهه با این ترفندها همسرتان را شیفته خود کنید

10:45 - 1399/12/12
برای اینکه همسرتان را همچنان علاقه مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید از تکنیک های همسرداری استفاده کنید و با گذشت زمان رابطه عاشقانه تری داشته باشید.
1-ماهه-این-ترفندها-همسرتان-را-

تکنیک های همسرداری ؛ چگونه همسرتان را عاشق خود کنید

عشق یک احساس ژرف و غیر قابل توصیف است که فرد آنرا دریک رابطه دوطرفه با دیگری تقسیم می کند. بسیاری از ما یک رابطه عاشقانه را تجربه می کنیم ، در این رابطه ممکن است یکی عاشقتر باشد و یا هر دو به یک اندازه یکدیگر را دوست داشته باشند. در برخی افراد عشق در یک نگاه ایجاد می شود اما برخی دیگر در طول رابطه به تدریج عاشق می شوند.

بدیهی است عشق و دوست داشتنی که با شناخت به دست آید ، مداوم تر و ماندگار تر است و طرفین نسبت به هم متعهد هستند . شما می توانید در طول زندگیتان ، طرف مقابل خود را عاشق کنید و از زندگی سرشار از عشق لذت ببرید.

از همین امروز افسار رابطه را در دست بگیرید و با انجام کارهایی که در این بخش از خانواده پلاس نمناک آورده ایم ، در یک ماه همسر خود را عاشق و شیدای خود کنید . در راه عشق خسته نشوید و برای بهبودی رابطه تان وقت بگذارید و خلاق باشید.

با انجام این کارها یک ماهه همسرتان را عاشق خودتان میکنید

روز اول :آموزش

برای اینکه بتوانید همسرتان را عاشق خود کنید ، کتاب هایی در رابطه با عشق تهیه کنید و با هم بخوانید تا بتوانید مباحث جدیدی را بیاموزید یا با هم در یک دوره آموزشی ثبت نام کنید.

روز دوم :یک ضیافت دو نفره ترتیب دهید

همسرتان را به یک شام عاشقانه و دونفره دعوت کنید. هنگام خوردن شام عاشقانه خود به فرد دیگری فکر نکنید و بهترین لباس هایتان را بپوشید.

روز سوم :با یکدیگر فیلم ببینید

فیلم دیدن با عشقتان می تواند تجربه بی نظیری باشد ، اگر شما سالهای اول ازدواج به سینما رفته و فیلم می دیدید اما اکنون فاصله ای میان شما ایجاد شده ، دوباره این فاصله را از میان خود بردارید و با هم به دیدن فیلم و یا تئاتر بروید.

1 ماهه با این ترفندها همسرتان را شیفته خود کنید1

روز چهارم :خلوت کنید

اگر همیشه نفر سومی هم در خلوت هایتان حضور داشته ، این بار خودتان دو نفره خلوت کنید و یک منظره یا جای مناسبی را پیدا کنید و در سکوت در کنار هم غروب خورشید را تماشا کنید.

روز پنجم:یادداشت عاشقانه فراموش نشود

همسرتان را با نوشتن یک نامه و یادداشت عاشقانه غافلگیر کنید . این یادداشت محبت آمیز را جایی قرار دهید که همسرتان ببیند و غافلگیر شود.

روز ششم:خاطره سازی کنید

برای اینکه خاطره ای خوب در ذهنتان ایجاد شود به جاهایی بروید که قبلا نرفته بودید و در آن مکانبا یکدیگر صحبت کرده و وقت بگذرانید . حتما این مکان نباید ، خاص باشد بلکه این مکان جدید، می تواند حیاط خلوت یا تراس یا یکی از اتاق های منزلتان باشد، امتحان کنید.

روز هفتم:دلایل دوست داشتنتان را بنویسید

کاغذی بردارید و در آن دلایلی که بخاطرش همدیگر را دوست دارید، بنویسید و سپس فهرست ها را با هم عوض کنید.

روز هشتم :مسابقه دهید

اگر می خواهید همسرتان عاشق شما شود به غیر از توجه به او باید با او وقت گذرانده و خوش گذرانی کنید . برای اینکه به شما خوش بگذرد ، یک بازی راه بیندازید و با هم مسابقه دهید . باور کنید این کار ساده بسیار خاطره ساز خواهد شد.

روز نهم:با هم غذا بپزید

تجربه آشپزی با عشقتان می تواند بسیار خوب و خاطره ساز باشد پس تدارک یک آشپزی دو نفره را ببینید و با کمک هم غذای جدید بپزید.

روز دهم:با یکدیگر گفت و گو کنید

هیچ چیز به اندازه یک گفتگوی عاشقانه و مسالمت آمیز نمی تواند شما را به یکدیگر نزدیک کند پس با همسرتان گفت و گو کنید و روی هم متمرکز باشید و به هم گوش دهید تا بتوانید کاملا یکدیگر را درک نمایید.

روز یازدهم:خاطره ها را مرور کنید

برای تغییر حال و هوایتان و به یاد آوردن عشق روزهای اول زندگی ، آلبوم های قدیمی را بیاورید و با هم تماشا کنید، خاطرات ماه عسل تان را مرور کنید . خاطرات مشترک، شیرین و عاشقانه تان را با هم مرور کنید.

1 ماهه با این ترفندها همسرتان را شیفته خود کنید10

روز دوازدهم:برای او شعر بخوانید

برای نشان دادن عشق خود به همسرتان برای او با صدای بلند در یک محیط رمانتیک شعر بخوانید و یا در زمان رانندگی برای او شعری را بخوانید که با آن خاطره دارید.

روز سیزدهم:عکس بگیرید

یک برنامه ی دونفره عکاسی می تواند بسیار جالب و به یاد ماندنی باشد ، در طبیعت یا در خانه عکس های دونفری بندازید و آنها را چاپ کنید، توجه کنید در صورت چاپ نکردن عکس ها در واقع تمرین را انجام نداده اید.

روز چهاردهم :عکس هایتان را روی دیوار نصب کنید

عکس های دو نفره و خاطره انگیزی را که گرفته اید ، بر روی دیوار منزلتان بچسبانید تا بتوانید هر روز آنها را ببینید.

روز پانزدهم :یکدیگر را ماساژ بدهید

برای خلق یک جو عاشقانه وقت بگذارید تا شریک شما بفهمد که این یک موقعیت خاص است. دور تا دور اتاق را بوسیله گلهای خوشبو و شمع تزئین کنید و یکی از موسیقی های سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یکدیگر را ماساژ بدهید و از بودن کنار هم لذت ببرید.

یک ماساژ خوب اغلب انسداد انرژی را از بین برده و موجب ترشح هورمون های آرامش بخش و ضد استرس می شود، پس هفته ای یکبار ماساژ را امتحان کنید، برای شروع یک سی دی آموزشی ماساژ تهیه کنید.

روز شانزدهم:به یک گردش دو نفره بروید

با یکدیگر به بیرون از منزل بروید و در یک فعالیت دو نفره مانند کوه پیمایی یا پاکسازی محیط زیست و... شرکت کنید.

روز هفدهم:با دوستانتان معاشرت کنید

برای لذت بردن از زندگی ، با دوستانتان معاشرت کنید البته دوستانی را انتخاب کنید که از بودن با آنها لذت می برید و شرایط مشابه شما را دارند. یک برنامه دوستانه ترتیب بدهید و شام یا ناهار را به بیرون از منزل بروید.

روز هیجدهم:نامه بنویسید و برای هم پست کنید

نامه هایی برای یکدیگر بنویسید ، نامه هایی کوتاه یا بلند ، با عنوان های مختلف . این نامه ها را به آدرس خانه یا محل کار همسرتان پست کنید. مطمئن باشید همسرتان از دریافت نامه کاغذی واقعا خوشحال خواهد شد.

روز نوزدهم:چیدمان اتاق را تغییر دهید

حس انرژی مشترک را به فضای اتاق بیافزایید . برای این کار ، چیدمان اتاق را تغییر دهید و یکی از اتاق های منزلتان را دوباره بچینید . شما می توانید برای اتاق خود به خرید روید و وسیله هایی بخرید و یا یک وسیله قدیمی را با هم بازسازی کنید و به اتاق بیاورید.

روز بیستم :درباره اولین ها صحبت کنید

یادآوری اولین ها طراوت بیشتری به رابطه شما خواهد داد پس درباره اولین ها با هم صحبت کنید، اولین بار که او را دیدید، اولین باری که احساس کردید دوستش دارید، اولین بار که ...

1 ماهه با این ترفندها همسرتان را شیفته خود کنید14

روز بیست و یکم :نا گفته هایتان را به او بگویید

زمانی برای گفتگو انتخاب نمایید که هر دو آمادگی کامل برای شنیدن کامل داشته باشید و در این زمان دلخوری ها و ناراحتی ها و نگفته هایتان را ابراز کنید . این کار کمک می کند تا انرژی منفی در زندگیتان وجود نداشته باشد و صمیمیتتان بیشتر شود.

روز بیست و دوم :رابطه جنسی عاشقانه برقرار کنید

اگر مدت هاست که مانند اوایل ازدواجتان به خودتان نریسیده اید ، دوباره دست به کار شوید جذابیت های ظاهری و جنسی خود را افزایش دهید و رابطه عاشقانه و متفاوت با همسرتان برقرار کنید.

روز بیست و سوم :برنامه ریزی کنید

برای اینکه حالتان عوض شود و با یکدیگر وقت بیشتری بگذرانید ، باهم برنامه ریزی کنید و حرف بزنید . این برنامه ریزی می توانید برای رفتن به یک سفر ایده آل باشد و چه بسا به زودی فرصتش هم فراهم شود.

روز بیست و چهارم :خلاق باشید و یکدیگر را غافلگیر کنید

با هر روشی که بلدید ، امروز یکدیگر را غافلگیر نمایید . نوع غافلگیری به خلاقیت خودتان ربط دارد.

روز بیست و پنجم:تفریح و هیجان را وارد زندگی خود کنید

بازی کردن و تفریح یکی از بهترین روش های وارد کردن انرژی مثبت به رابطه، افزایش صمیمیت و کاهش تنش و استرس محسوب می شود پس کمی تفریح و هیجان به زندگی وارد کنید.

بازی یکی از وجوه عشق ورزی است و طرف بازی را برای شما دوست داشتنی تر می کند. شما می توانید در فروشگاه بزرگ قایم باشک بازی کنید و لابلای قفسه ها به دنبال هم بگردید یا می توانید یک پارک بازی خلوت پیدا کنید و از تاب و... استفاده نمایید.

روز بیست و ششم:شوخ طبع باشید

هر روز لبخند بزنید تا همسرتان هر روز بیشتر از روز قبل عاشق شما شود. لبخند شما می تواند روزهای استرس زای شما را به روزهایی آرامش بخش تبدیل کند. بخندید و به او کمک کنید تا او هم بخندد.

روز بیست و هفتم :از او حمایت کنید

به دیگران اجازه ندهید به همسرتان بی احترامی کنند. از او دفاع کنید. نگذارید شخصی، مهم ترین و با ارزش ترین فرد زندگیتان را به زمین بزند.

روز بیست و هشتم:جایی را پیدا کنید و همیشه به آنجا بروید

جایی مثل یک کافه یا رستوران یا یک نیمکت دنج در پارک، یا ... را پیدا کنید و هفته ای یکبار یا ماهی یکبار به آنجا بروید تا این مکان مخصوص به خودتان شود به طوری که زمان هایی که دلتنگ یکدیگر می شوید یا روزهایی که نیاز دارید یادتان بیاید که چقدر همدیگر را دوست دارید، به این مکان سر بزنید و تجدید خاطره کنید.

روز بیست و نهم:برای همسرتان غذا بپزید

فرقی نمی کند شما مرد هستید یا زن؛ برای اینکه عشق خود را به همسرتان نشان دهید ، غذای مورد علاقه همسرتان را خودتان شخصا برایش بپزید.

روز سی ام :تمرین های گذشته را مرور کنید

امروز بار دیگر همه تمرین های که برای عاشق کردن انجام داده اید ، را مرور کنید . کدامیک از تمرین ها واقعا بر روی همسرتان بیشترین تاثیر را داشته است ، این تمارین را انتخاب کرده و برخی از مواقع آنها را انجام دهید.

1 ماهه با این ترفندها همسرتان را شیفته خود کنید6

نکاتی برای عاشق کردن شوهر

اگر خانم هستید برای عاشق کردن همسرتان به نکاتی که در ادامه بخش خانواده پلاس نمناک گفته ایم توجه کنید :

 1. برای مجذوب نگه داشتن شوهرتان هیچوقت همه خودتان را به او نشان ندهید. گاهی سرکش و دست نیافتنی و گاهی قابل انعطاف و تسلیم باشید، درعین حال معصوم و در عین حال شریر باشید تا شوهرتان علاقه بیشتری به کشف شما پیدا کند. با بازی کردن نقش زن افسونگر، مردتان را همیشه مشتاق نگه دارید.
 2. بیش از حد مهربان و مطیع نباشید زیرا خوبی و مهربانی بیش از اندازه ممکن است قدرت فریبندگی شما را زایل کند و دل او را بزنید.
 3. مردها با چشمشان عاشق می شوند پس جذابیت جنسی خود را بالا نگه دارید، آرایش کنید و خودتان را از نظر جسمی و فکری متناسب و پرانرژی نگه دارید.
 4. لباس ها، کفش ها و آرایشی را که با سلیقه و شخصیت شما همسرتان جور است را انتخاب نمایید.
 5. زنانی که بااعتمادبه نفس هستند، برای مردان اطراف خود جذابیت زیادی دارند. پس همیشه اعتماد به نفس داشته باشید.
 6. توجه به نیازهای احساسی و منطقی او را فراموش نکنید.
 7. رنگ ها، فیلم ها، کتاب ها و غذاهای مورد علاقه اش را بدانید و با هدیه دادن چیزهایی که دوست دارد و یا درست کردن غذای مورد علاقه اش او را خوشحال کنید.
 8. یکی از مهمترین مسائل برای مردان حفظ احترام است. کلام و رفتار شما باید همیشه به گونه ای باشد که او احترام به خود را حس کند.
 9. مردان نیازمند تحسین ومحبت هستند پس با تحسین کردن آنها اعتمادبه نفسشان را تقویت کنید. حتی اگر مرتکب اشتباهی شد، به جای اینکه آن را به رویش بیاورید، برایش آرزو کنید که دفعه بعدی موفق شود.
 10. مردها درمورد رابطه جنسی اگر احساس کنند که نمی توانند شریک جنسیشان را ارضا کنند واقعاً برایشان ناامیدکننده است پس به او بگویید در رابطه جنسیتان احساس فوق العاده ای به شما می دهد.

اگر آقا هستید برای عاشق کردن همسرتان به نکات زیر توجه کنید :

 1. هر فرد دارای یک شخصیت کامل است و به آن افتخار می کند . زنان دوست دارند همانقدر که به ظاهرشان توجه می شود، به شخصیت درونی آنها نیز توجه شود.
 2. بیشتر خانم ها به جواهرات و لباس های زیبا علاقه دارند با آنها به خرید روید و درباره انتخابشان نظر دهید.
 3. شنونده خوبی باشید و گاهی نیز پاسخ هایی بدهید که نشان دهد متوجه ی موضوع هستید و او را درک می کنید زیرا زنان موجوداتی حساس هستند و دوست دارند کاملا درک شوند.
 4. از صحبت درباره ی چیزهایی که ممکن است سبب اختلاف نظر شوند اجتناب کنید و سعی نکنید او را متقاعد کنید که در اشتباه است.
 5. به حریم شخصی اش احترام بگذارید و به زور وارد دنیای شخصی او نشوید.
 6. بهداشت شخصی تان را رعایت کنید و بهترین لباس ها را بپوشید . دندان هایتان را مسواک بزنید و موهایتان را شانه کنید. کمی به کمد لباس تان توجه کنید. نوع پوشش شما نشان دهنده ی سطح احترامی است که برای خودتان قائل هستید. اگر به خودتان احترام نگذارید، هیچ کس به شما احترام نخواهد گذاشت.
 7. هدایای مناسب به او بدهید اما زمان هدیه دادن و نوع آن باید به جا و مناسب باشد.
 8. برای او یک اسم مستعار انتخاب کنید. این اسمی است که فقط شما او را با آن صدا میزنید.
 9. زنان مخلوقاتی شنیداری هستند، کلمات بیشترین تاثیر را روی آنها دارند. به جزئیات ظاهر آنها مانند تغییر مدل موهایشان یا لاک روی ناخن هایشان توجه کنید و به او بگویید که خنده شان چقدر دلرباست و چقدر زیبا هستند.
 10. زن ها آدم های انحصار طلبی هستند که دوست دارند همیشه برای همسرشان اولین باشند.آنها دوست ندارند هیچ کس دیگری به دل همسرشان نفوذ پیدا کند و گذشته از این، حتی اگر بدانند همسرشان یکی از اعضای خانواده خود را بیشتر از آنها دوست دارد،آشفته و مضطرب می شوند.