زلاتان به احتمال فراوان برابر میلان غایب خواهد بود

20:21 - 1399/12/11
به نظر می‌رسد زلاتان ابراهیموویچ به دلیل مصدومیت ۱۰ روز از میادین دور خواهد بود.
زلاتان به احتمال فراوان برابر میلان غایب خواهد بود

به گزارش "ورزش سه"، میلان شب گذشته در چهارچوب یکی از حساس ترین بازی های هفته بیست و چهارم سری آ مهمان رم بود و در یک بازی دشوار موفق شد با نتیجه 2-1 حریف خود را شکست دهد تا علاوه بر کسب سه امتیاز ارزشمند، فاصله اش با اینتر را دوباره به چهار امتیاز کاهش دهد.

زلاتان به احتمال فراوان برابر میلان غایب خواهد بود6

اما یک مصدومیت در مسابقه شب گذشته باعث شد که پیروزی برابر رم تاحدودی به کام هواداران میلان تلخ شود؛ جایی که زلاتان ابراهیموویچ در اوایل نیمه دوم به دلیل آسیب دیدگی از زمین مسابقه خارج شد و جای خود را به رافائل لیائو داد.

گزارشات حاکی از آن است که زلاتان از ناحیه عضله ران پای چپ آسیب دیده و مصدومیت او به گونه ای است که باعث خواهد شد فوق‌ستاره سوئدی 10 روز از میادین دور باشد و چهار مسابقه حساس روسونری را از دست بدهد.

زلاتان به احتمال فراوان برابر میلان غایب خواهد بود5

از طرفی گفته می شود که زلاتان 10 روز دیگر دوباره تحت معاینات پزشکی قرار خواهد گرفت و همانطور که گفته شد طی این مدت چهار بازی حساس برابر تیم‌های اودینزه، هلاس ورونا و ناپولی در سری آ و مهم تر از همه جدال با تیم سابق خود یعنی منچستریونایتد در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا را از دست خواهد داد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.