واکنش رسمی باشگاه بارسا به دستگری رئیس سابق

20:14 - 1399/12/11
باشگاه بارسلونا به دستگیری رئیس سابق خود یعنی جوزپ بارتومئو واکنش نشان داد.
واکنش رسمی باشگاه بارسا به دستگری رئیس سابق

به گزارش "ورزش سه"، مسئله بارسا گیت که مربوط به قرارداد باشگاه بارسلونا با یک شرکت به منظور جاسوسی از بازیکنان قدیمی و حال حاضر بارسلونا در شبکه های اجتماعی می شد و به شکلی هدفمند مخالفان باشگاه را مورد حمله قرار می داد، در نهایت باعث بازداشت جوزپ بارتومئو شد.

واکنش رسمی باشگاه بارسا به دستگری رئیس سابق12

این اتفاق طی ساعات گذشته توسط رسانه‌های اسپانیایی به شکل رسمی اعلام شد و نهایتاً پلیس کاتالونیا این مسئله را تایید کرد. اکنون باید منتظر ماند و دید که رئیس سابق و البته پرحاشیه بلوگرانا که هواداران این تیم اصلاً دل خوشی از آن دارند به چه سرنوشتی دچار خواهد شد.

دستگیری بارتومئو طی تمام ساعات گذشته با واکنش‌های زیادی همراه بوده است تا جایی که حتی گزینه اصلی ریاست باشگاه کاتالانی یعنی خوان لاپورتا نیز نسبت به آن ابراز تاسف کرد.

واکنش رسمی باشگاه بارسا به دستگری رئیس سابق4

در همین ارتباط لحظاتی پیش باشگاه بارسلونا هم به شکل رسمی واکنش خود را نسبت به این اتفاق جنجالی نشان داد و در بیانیه ای به شکل رسمی اعلام کرد که آنها جهت اجرای قانون و مشخص شدن حقایق پیرامون پرونده تمام همکاری های لازم با پلیس را خواهند داشت.

در بیانیه باشگاه بارسلونا پیرامون این موضوع آمده است: "پیرامون ورود و تفتیش امروز صبح پلیس کاتالونیا به دفاتر باشگاه در نوکمپ که به دستور دادگاه شماره 13 شهر بارسلونا که مسئولیت پرونده ارتباط شرکت های خدماتی مربوط به فضای مجازی را بر عهده دارد انجام گرفت، باشگاه بارسلونا همکاری کامل خود با مسئولان حقوقی و پلیس برای کمک به مشخص شدن حقایقی که مورد تحقیق قرار گرفته اند را اعلام می دارد. اطلاعات و سندهای درخواست شده توسط نیروی پلیس به شکل کامل مربوط به حقایق در مورد این پرونده است. باشگاه بارسلونا احترام کامل خود نسبت به پروسه قضایی معمول و با اصل فرض بی گناهی برای کسانی که در این تحقیقات حضور دارند را اعلام می نماید."

منبع ورزش 3