رئال مادرید و عدم بودجه کافی برای خرید محمد صلاح

20:00 - 1399/12/11
علاقه محمد صلاح به بازی در رئال یا بارسا خبر جدیدی نیست و این علاقه نیز دو طرفه است.
رئال مادرید و عدم بودجه کافی برای خرید محمد صلاح

به گزارش "ورزش سه"، رامون کالدرون رئیس پیشین باشگاه رئال مادرید می‌گوید این باشگاه اسپانیایی نسبت به جذب ستاره مصری لیورپول علاقه‌مند است. محمد صلاح اخیراً در گفت‌و‌گویی اختصاصی با نشریه آاِس اسپانیا، احتمال رفتنش به فوتبال اسپانیا و بازی برای یکی از دو تیم رئال مادرید یا بارسلونا را رد نکرده بود.

رئال مادرید و عدم بودجه کافی برای خرید محمد صلاح8

در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «آن تایم اسپورتس» مصر گفت:« محمد صلاح بازیکن و گلزنی فوق‌العاده‌ای است. محمد به لیورپول کمک کرد تا به بهترین فرم خود برسد و فکر نمی‌کنم مدیران لیورپول اجازه دهند او از این تیم جدا شود. انتظار می‌رود اگر لیورپولی‌ها به جدایی صلاح فکر کنند، تنها در صورت دریافت پیشنهادی قابل توجه با جدایی او موافقت خواهند کرد.»

رئیس سابق رئال ادامه داد:« رئال مادرید البته که صلاح را می‌خواهد، اما لیورپول درخواست پول زیادی خواهد کرد و اگر این معامله عملی شود، امری بسیار مهم خواهد بود. محمد بازیکنی فوق‌العاده با پتانسیل شگفت‌انگیز است و هر باشگاهی آرزوی داشتن چنین استعدادی را دارد، اما من فکر نمی‌کنم رئال مادرید توان مالی لازم برای به خدمت گرفتن او را داشته باشد.»

رئال مادرید و عدم بودجه کافی برای خرید محمد صلاح11

محمد صلاح تا سال 2023 با لیورپول قرارداد دارد، تاکنون در 188 بازی برای این تیم به میدان رفته و 118 گل نیز به ثمر رسانده است. صلاح 28 ساله این فصل هم آمار 24 گل زده و چهار پاس گل را از خود در 36 بازی برای سرخ پوشان مرسی‌ساید بر جای گذاشته است.

منبع ورزش 3