ستاره اینتر نزدیک تر از همیشه به رونالدو

10:54 - 1399/12/11
روملو لوکاکو یکی از عوامل اصلی صدرنشینی اینتر در این فصل سری آ بوده است.
ستاره اینتر نزدیک تر از همیشه به رونالدو

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در ادامه روند درخشان خود در هفته های اخیر با سه گل در استادیوم سن سیرو موفق به غلبه بر جنوا شد. حالا و با یک بازی بیشتر نسبت به میلان، اینتر با هفت امتیاز اختلاف در صدر جدول سری آ قرار داشته و از بخت قابل توجهی برای فتح اسکودتو بعد از یک دهه برخوردار است. اما به سان هفته های گذشته، روملو لوکاکو باز هم ستاره تیمش بود و موفق به زدن یک گل و ارسال دو پاس گل شد.

تنها 32 ثانیه از بازی گذشته بود که روملو لوکاکو پشت محوطه جریمه جنوا حرکت کرده و در نهایت با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه به زیبایی گل اول تیمش را به ثمر رساند. این سریع ترین گل اینتر از سال 2004 و در 17 سال اخیر بود. در ادامه روملو لوکاکو یک پاس گل برای متئو دارمیان ارسال کرد. اما این پایان درخشش او نبود و در دقیقه 78 روملو لوکاکو با ضربه سر پاس گل مناسبی برای الکسیس سانچس ارسال کرد و ستاره شیلیایی موفق به زدن گل سوم اینتر در این دیدار شد.

حالا روملو لوکاکو با زدن 18 گل شانه به شانه کریستیانو رونالدو در صدر جدول گلزنان سری آ حرکت می کند. ستاره پرتغالی یوونتوس دیشب در جریان تساوی تیمش مقابل ورونا موفق به گلزنی شد و حالا او با 19 گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد. به نظر می رسد علاوه بر نبرد بر سر عنوان قهرمانی، جدال برای آقای گلی نیز تا هفته پایانی بین روملو لوکاکو و رونالدو ادامه خواهد داشت.

ستاره اینتر نزدیک تر از همیشه به رونالدو9

ستاره اینتر نزدیک تر از همیشه به رونالدو7

ستاره اینتر نزدیک تر از همیشه به رونالدو20

ستاره اینتر نزدیک تر از همیشه به رونالدو1

ستاره اینتر نزدیک تر از همیشه به رونالدو15

منبع ورزش 3