ستاره فرانسوی بارسا به روز های پایانی خود رسیده!

22:52 - 1399/12/10
آنتوان گریزمان ستاره گران قیمت بارسلونا در دو بازی اخیر این تیم نیمکت نشین بوده و دیشب برابر سویا یک دقیقه هم به میدان نرفت.
ستاره فرانسوی بارسا به روز های پایانی خود رسیده!

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از اسپورت، بارسلونا شب گذشته توانست در زمین سویا با دو گل پیروز شده و نشان دهد که به طور جدی روی لالیگا تمرکز کرده است. این پیروزی برای بارسا اهمیت فراوانی داشت چرا که هم اختلاف با صدر جدول را کمتر کرد و هم به فاصله سه روز تا بازی برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری برابر سویا، به این تیم برای جبران انگیزه بالایی بخشید.

بارسا بازی رفت را با دو گل واگذار کرده و چهارشنبه شب باید در نوکمپ این نتیجه را برگرداند تا به فینال برسد.

ستاره فرانسوی بارسا به روز های پایانی خود رسیده!0

در بازی روز گذشته آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسا نیمکت نشین بود. این برای دومین بار متوالی بود که گریزمان کار را از روی نیمکت شروع می کرد و البته حتی یک دقیقه هم وارد میدان نشد. رونالد کومان سرمربی بارسا ترجیح داد روی بازیکن جوانی مثل ایلایکس موریبای 18 ساله حساب کند ولی گریزمان را به زمین نفرستد. گریزمان در بازی قبلی برابر الچه نیز از دقیقه 76 وارد زمین شده بود.

ستاره فرانسوی بارسا به روز های پایانی خود رسیده!15

برای نخستین بار است که گریزمان در دو بازی متوالی نیمکت نشین می شود. رونالد کومان که پس از تساوی خانگی برابر کادیز به شدت از وضعیت خط حمله خود عصبانی بود، در نشست خبری بازی با الچه هم غیرمستقیم به گریزمان و عدم اثرگذاری مثبت او در خط حمله کنایه زده بود.

ستاره 120 میلیون یورویی بارسا یک بار دیگر زیر فشار انتقادات است و به وضوح می بیند که سرمربی روی گزینه های دیگر حمله خود حساب می کند. هرچند کومان پس از بازی با سویا گفت که نیمکت نشینی گریزمان حاوی هیچ پیغامی نیست ولی مشخص است که حداقل در مقطع کنونی این بازیکن از ایده های او خارج شده است.

منبع ورزش 3