اعضای جدید فدراسیون فوتبال مشخص شدند

20:48 - 1399/12/10
شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس فوتبال ایران انتخاب شد و حالا یکی از وظایف مهم او انتخاب کابینه اصلی فدراسیون است.
اعضای جدید فدراسیون فوتبال مشخص شدند

به گزارش "ورزش سه"، عزیزی خادم روابط خوبی با حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران دارد و حتی او را برای گرفتن پست صندلی نایب رئیسی دوم هم معرفی کرده بود که رد صلاحیت سرپرست مدیرعاملی سابق فدراسیون فوتبال، سبب شد تا رئیس جدید فدراسیون نتواند از این چهره در کابینه خود استفاده کند؛ با این حال این روابط با توجه به تاثیری که بهاروند روی هیئت های فوتبال دارد، به نظر می رسد در رای گیری انتخابات فوتبال و ریاست عزیزی خادم بی تاثیر نبوده باشد.

حالا به نظر می رسد حیدر بهاروند انتخاب اول عزیزی خادم برای ریاست سازمان لیگ باشد و با این وصف بهاروند همچنان به فعالیت خود در دوره جدید فوتبال ایران نیز ادامه خواهد داد و سازمان لیگ را هدایت می کند.

تصویری که مشاهده می کنید، دقایقی پس از انتخاب عزیزی خادم به عنوان رئیس جدید فوتبال ایران ثبت شده است و او را در حال صحبت کردن با محمود اسلامیان یکی از اعضای هیئت رئیسه سابق فدراسیون فوتبال نشان می دهد.

شهاب عزیزی خادم قبل از انتخابات، منصور قنبرزاده، حیدر بهاروند و شهره موسوی را به عنوان نواب رییس اول تا سوم خود معرفی کرده بود، اما منصور قنبرزاده قبل از انتخابات انصراف داد و حیدر بهاروند نیز رد صلاحیت شد تا دو تن از نایب رئیس های او به انتخابات نرسند. شهره موسوی اما به عنوان نایب رییس سوم عزیزی خادم از اعضای مجمع فدراسیون رای اعتماد دریافت کرد.

گفته می شود علی خطیر معاون سابق ورزشی باشگاه استقلال نیز به زودی به سایر اعضای کابینه عزیزی خادم اضافه خواهد شد و با سمت دبیرکلی در فدراسیون فوتبال فعالیت خواهد کرد.

منبع ورزش 3