اسطوره تیم ملی دیگر دغدغه فوتبال ندارد!

19:37 - 1399/12/10
ستاره سابق تیم ملی ایران می گوید اگر نیازی به او احساس می شد، رای های بیشتری کسب می کرد و البته تاکید می کند که با علم به این موضوع وارد عرصه انتخابات شده است.
اسطوره تیم ملی دیگر دغدغه فوتبال ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، علی کریمی بعد از اعلام اسامی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال و در حالیکه تنها 9 رای به خود اختصاص داده بود، سالن را در میان تشویق حاضران ترک کرد.

او چند ثانیه بعد در گفتگو با خبرنگاران در مورد خروجش از انتخابات اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت: آرزوی موفقیت می کنم برای آقای عزیزی خادم و کیومرث هاشمی. امیدوارم هر کدامشان انتخاب می شود، کارهای اساسی برای فوتبال ایران انجام دهد.

کریمی سپس در مورد اینکه آیا همچنان دغدغه فوتبال دارد یا نه، توضیح داد: دیگر طبیعتا ندارم. البته این را بگویم که از اول می دانستم که چه اتفاقاتی می افتد. فقط برای همین حضور پیدا کردم که فردا نگویند شرایط برای حضور فوتبالی ها مهیا بود ولی کسی نیامد. من فقط برای اینکه این بهانه دست یک سری ها نیفتد آمدم. وگرنه از اول نتایج مشخص بود.

اسطوره تیم ملی دیگر دغدغه فوتبال ندارد!6

او ادامه داد: تشکر می کنم از کسانی که به من رای دادند. خوشحالم از اینکه چیزهایی را متوجه شدم و این را به مخاطبانی که در سراسر جهان هستند، انتقال دادم. 9 نفر در این مجمع بودند که دوست داشتند، فوتبال تغییر اساسی کنند. از این بابت خوشحالم و امیدوارم رئیس های بعدی هم این دوستان را اذیت نکنند.

کریمی در واکنش به این سوال که آیا رایی های که به سایر کاندیداها داده شده، پاک بوده یا خیر. او در واکنش به این سوال بیان کرد: من دیگر این را نمی دانم. این می ماند با وجدان خود دوستان. هر کسی حق رای داشت و رایش قابل احترام. من هم اگر بودم به کسی رای می دادم که دوست داشتم. هر کسی اما باید وجدانش پیش خودش راحت باشد که به فوتبال خیانت نکرده باشد.

کریمی در واکنش به این سوال که آیا انتخابات مهندسی شده است، عنوان کرد: من این را نمی دانم. اما باید روز مهندس را با تاخیر به دوستان عزیز تبریک بگویم.

کریمی در پایان گفت: دیگر نیازی به من نیست. اگر بود رای می دادند.

منبع ورزش 3