بازیگر سریال ملکه گدایان ازدواج کرد + عکس

14:31 - 1399/12/10
سریال ملکه گدایان یکی از سریالهای جدید نمایش خانگی است که بازیگران مجرد بسیاری دارد و به تازگی یکی از این بازیگران عکس ازدواج خود را منتشر کرد.
بازیگر-سریال-ملکه-گدایان-ازدواج-

سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی علی طلوعی، یکی از سریال های جدید نمایش خانگی است که بزیگران مطرحی در آن حضور دارند.

شبنم قربانی یکی از بازیگران سریال ملکه گدایان است که در نقش سارا، نامزد سابق البرز شمس حضور دارد و بعد از به هم خوردن مراسم عقد، درگیر داستانهای مختلفی می شود.

شبنم قربانی با انتشار عکسی در اینستاگرام خبر ازدواجش را به طرفداران خود داد.

بازیگر سریال ملکه گدایان ازدواج کرد + عکس14

بیوگرافی مختصری از شبنم قربانی

شبنم قربانی متولد دهه شصت است و سال تولد خود را تاکنون اعلام نکرده است. او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و دانش آموخته رشته بازیگری می باشد.

شبنم قربانی فعالیت هنری خود را با بازیگری در تئاتر شروع کرده و نمایش « یک مساوی چهار» یکی از کارهای نمایشی او می باشد اما برای نخستین بار با ایفای نقش مهندس حریرچی در سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان در سال 1396 به عنوان بازیگر جدید شهرت یافت.

او در این سریال نقش مقابل حسام محمودی را ایفا می کرد.

بازیگر سریال ملکه گدایان ازدواج کرد + عکس3

این بازیگر در فیلم کویر امروز به کارگردانی حامی رمضان با شهاب حسینی هم بازی شده و تجربه موفقی را در سال 98 به کارنامه هنری خود اضافه کرد.

فیلم کویر امروز داستان پسر 13 ساله ای به نام رامین را روایت می کند که به همراه خانواده اش تقاضای پناهندگی به فنلاند می دهند اما چند روز پیش از شروع سال تحصیلی در کشور فنلاند، تقاضای آنها از سوی کشور فنلاند رد می شود.

شبنم قربانی در این فیلم نقش مادر رامین و شهاب حسینی در نقش پدر خانواده حضور دارند.

بازیگر سریال ملکه گدایان ازدواج کرد + عکس0

سریال ملکه گدایان سومین تجربه تصویری شبنم قربانی است که در کنار باران کوثری، الهام کردا، پانته آ بهرام و رویا نونهالی حضور دارد.

بازیگر سریال ملکه گدایان ازدواج کرد + عکس20

با اینکه تعداد کارهای شبنم قربانی کم است اما هر کدام از آنها تجربه ای ارززشمند و موجب شهرت بیشتر او شده اند.