حاملگی دختر ۲۰ ساله از رابطه نامشروع با پسربچه ۱۲ ساله! + عکس

12:07 - 1399/12/10
دختر ۲۰ ساله بعد از برقراری رابطه با یک پسر ۱2 ساله باردار شد
حاملگی-دختر-۲۰-ساله-

بارداری عجیب دختر ۲۰ ساله از رابطه نامشروع با پسربچه ۱۲ ساله!دختر ۲۰ ساله بعد از برقراری رابطه با یک پسر ۱2 ساله باردار شد و به همین دلیل زندانی شد.مادر این نوجوان زمانیکه عکسهای سونوگرافی و بارداری این دختر را دید با پلیس تماس گرفت و پرده از این ماجرا برداشت .

“برتانی لنای ویانت” امریکایی در یک رستوران کار می کند و به خاطر برقرار کردن رابطه جنسی با یک پسر نابالغ از سوی دادگاه ایالتی گناهکار شناخته شده و بزودی راهی زندان میشود.

بعد از بازجویی از پسر نوجوان مشخص شد که او ماههاست با این زن رابطه دارد. این پسر که نامش فاش نشده است 12 سال سن دارد و میگوید زمانیکه فهمید “بریتانی” از او باردار است مرتبا او را نزد پزشک میبرد تا با انجام معاینات مستمر از سلامت فرزندش با خبر باشد.

حاملگی دختر ۲۰ ساله از رابطه نامشروع با پسربچه ۱۲ ساله! + عکس10

پلیس بعد از اینکه این خانم فرزندش را به دنیا آورد او را بازداشت کرد. او طبق قوانین ایالتی پنسیلوانیا به خاطر برقراری رابطه با یک نوجوان که به سن قانونی نرسیده و از نظر قانون نابالغ است مجرم شناخته شده و به پرداخت ۲۰ هزار دلار جریمه محکوم شد. و در حال حاضر با قرار وثیقه دادگاه روانه زندان شده است. در حال حاضر فرزند او نزد مادرش است .

چگونگی ملاقات و آشنایی این زوج هنوز مشخص نشده است و اینکه آیا آنها برای ادعایشان تست تعیین والد انجام داده اند یا خیر منتشر نشده است.