داستان زندگی لیونل مسی به زودی ساخته می شود

00:44 - 1399/12/10
کمپانی نتفلیکس به زودی داستان زندگی لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا را می سازد.
داستان زندگی لیونل مسی به زودی ساخته می شود

به گزارش "ورزش سه"، ساخت مستندهای فوتبالی در سال های اخیر هواداران زیادی پیدا کرده و به عنوان مثال کمپانی آمازون بعد از بستن قرارداد با باشگاه های بزرگ، مستندی از شرایط رختکن و اتفاقات مهم در طول یک فصل را پوشش داده و به معرض دید عموم می گذارد. اما بی تردید ساختن داستان زندگی لیونل مسی، کاپیتان محبوب بارسلونا و تیم ملی آرژانتین هواداران زیادی خواهد داشت.

داستان زندگی لیونل مسی به زودی ساخته می شود20

شبکه نتفلیکس اعلام کرد قصد دارد در یک مینی سریال شش قسمتی، داستان زندگی لیونل مسی را ساخته و برای هواداران پخش کند. نام این سریال GOAT به معنای بهترین بازیکنان همه ادوار فوتبال است و نتفلیکس می خواهد اتفاقاتی که در 20 سال اخیر برای لیونل مسی رخ داده را با جزئیاتی جالب و جدید پوشش بدهد.

لیونل مسی که اخیرا دوباره به روزهای اوج بازگشته و در ترکیب بارسلونا درخشان ظاهر می شود، زندگی پرفراز و نشیبی داشته و مهاجرت او از آرژانتین به اسپایا نقش مهمی در شکوفایی این بازیکن داشته است. بی تردید هواداران لیونل مسی و البته همه علاقمندان به فوتبال برای اکران این مینی سریال و مرور زندگی این بازیکن لحظه شماری خواهند کرد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.