سیتی 2- وستهام 1؛ سه امتیاز دشوار شاگردان پپ

23:31 - 1399/12/09
منچسترسیتی در ادامه روند فوق العاده خود موفق شد وستهام را با نتیجه 2-1 شکست دهد.
سیتی 2- وستهام 1؛ سه امتیاز دشوار شاگردان پپ

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی، صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، امروز از سری مسابقات هفته بیست و ششم میزبان وستهام بود که در نهایت این مسابقه با نتیجه 2-1به سود شاگردان پپ گواردیولا خاتمه یافت.

سیتی 2- وستهام 1؛ سه امتیاز دشوار شاگردان پپ17

مطابق انتظار بازی با برتری محسوس منچسترسیتی آغاز شد اما اولین موقعیت تقریباً مهم مسابقه در دقیقه 19 به وجود آمد، جایی که بازیکنان وستهام می توانستند روی یک کشور و قوس به گل اول دست پیدا کنند اما این اتفاق رخ نداد.

برتری سیتی در دقیقه 30 بالاخره به باز شدن قفل دروازه وستهام انجامید. ارسال استثنایی کوین دی بروین با ضربه سر مدافع پیش تاخته سیتی یعنی روبن دیاز همراه بود تا تیم پپ گواردیولا 1-0 جلو بیفتد.

سیتی 2- وستهام 1؛ سه امتیاز دشوار شاگردان پپ2

در دقیقه 39 وستهام می توانست کار را به تساوی بکشاند اما ضربه میکل آنتونیو با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه منچسترسیتی عبور کرد تا تغییری در نتیجه حاصل نشود.

حملات وستهام نهایتاً در دقیقه 43 نتیجه داد و این تیم توانست به گل تساوی دست پیدا کند. ارسال ولادیمیر کوفال به روی دروازه بعد از ضربه جسی لینگارد به میکل آنتونیو رسید و این بازیکن در دهانه دروازه خالی موفق به گلزنی شد تا نیمه اول با تساوی 1-1 تمام شود.

سیتی 2- وستهام 1؛ سه امتیاز دشوار شاگردان پپ1

در دقیقه 58 حرکت فوق العاده کوین دی بروین و ورود او به محوطه جریمه با پاس این بازیکن به دهانه دروازه همراه بود اما هیچ بازیکنی در آنجا حضور نداشت تا آن را تبدیل به گل کند.

حملات منچستر سیتی در نیمه دوم نتیجه داد و این تیم در دقیقه 68 به گل دوم دست یافت. این بار دیگر مدافع سیتی یعنی جان استونز بود که روی پاس ریاض محرز و با یک ضربه بغل پای دقیق دروازه وستهام را باز کرد تا نتیجه 2-1 شود.

سیتی 2- وستهام 1؛ سه امتیاز دشوار شاگردان پپ10

در ادامه منچسترسیتی کار را کنترل کرد وستهام نیز در لحظات پایانی یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد تا بازی با همان نتیجه 2-1 به سود شاگردان پپ گواردیولا تمام شود و سیتیزن ها در ادامه روند شگفت انگیز خود به بیستمین برد پیاپی دست یافته و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کند.

منبع ورزش 3