آزمون درخشید اما گل نزد!

23:07 - 1399/12/09
زنیت در روز درخشش ستاره ایرانی خود مقابل روستوف متوقف شد.
آزمون درخشید اما گل نزد!

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون پس از رفع مصدومیت اخیرش در ترکیب و خط حمله داشت، از ساعت ۱۷ امروز در استادیوم گازپروم آرنا مقابل روستوف رده پنجمی قرار گرفت.

نیمه اول با برتری یک بر صفر روستوف به اتمام رسید، اما زنیت سنت‌پترزبورگ که در تلاش برای جبران نتیجه بود، در نیمه دوم هجومی کار کرد و نزدیک بود در دقیقه ۵۶ روی نفوذ مهاجم ایرانی‌اش به گل برسد که این اتفاق با خطای بازیکن حریف نیفتاد.

آزمون درخشید اما گل نزد!9

سردار در دقیقه ۵۳ نزدیک بود با ضربه سر گلزنی کند که گلر روستوف با واکنش تماشایی توپ او را دفع کرد

پاس در عمق وندل در شرایطی به سردار آزمون رسید که ستاره ایرانی زنیت قصد داشت با سرعت بالای خود از بین مدافعان روستوف عبور کند که تکل ماکسیم اوسیپنکو، مدافع میانی حریف و کارت قرمزی که این بازیکن دریافت کرد، مانع از تک به تک سردار در این صحنه شد.

آزمون درخشید اما گل نزد!20

در دقیقه ۷۳ توپ ارسالی از جناح چپ زمین به مقابل تیرک دوم را سردار آزمون قصد داشت تبدیل به گل کند که توپ پس از برخورد به پای او و در ادامه اصابت به پای نیکولای پویارکوف، مدافع چپ روستوف وارد دروازه شد.

آزمون درخشید اما گل نزد!2

زنیت سنت‌پترزبورگ در دقیقه ۷۸ گل دوم را توسط کوژیائف به ثمر رساند، اما روستوف ۱۰ نفره توانست در دقیقه ۸۹ کار را به تساوی بکشد تا جدال آزمون برابر تیم سابقش برنده نداشته باشد و با نتیجه ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کند.

آزمون درخشید اما گل نزد!18

زنیت در روزی که سردار آزمون را ۸۱ دقیقه در ترکیب داشت، با این تساوی ۴۲ امتیازی شد و همچنان صدرنشین لیگ برتر روسیه ماند.

منبع ورزش 3