آرزوهای یحیی گل محمدی برای خط حمله هنوز برآورده نشده است!

22:42 - 1399/12/09
تیم پرسپولیس در حالی به استقبال نیم فصل دوم می‌رود که هنوز مدیران این باشگاه نظر مهاجم موردنظر یحیی گل‌محمدی را جلب نکرده‌اند.
آرزوهای یحیی گل محمدی برای خط حمله هنوز برآورده نشده است!

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت در نیم فصل اول وضعیت مطلوبی در خط حمله خود نداشتند اما در نهایت با 21 گل، دومین تیم هجومی لیگ برتر لقب گرفتند. این در حالی است که با حضور عیسی آل کثیر و مهدی عبدی قرمزها انتظار داشتند که اوضاع بر وفق مراد باشد اما آل کثیر با محرومیت شش ماهه مواجه شد و عبدی نیز از فرم ایده آل فاصله گرفت تا جور آن ها را بازیکنان خط میانی و دفاعی بکشند.

پرسپولیسی ها در 5 بازی آخر خود تعداد گل ها را دو رقمی کردند تا با آماری فوق العاده نیم فصل را به پایان برسانند و به استقبال فصل نقل و انتقالات بروند اما در پنجره زمستانی، مدیران باشگاه هنوز موفق به خرید مهاجم نشده‌اند. در روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون شهریار مغانلو به گوش رسیده اما حتی اگر در هفته جاری پرسپولیسی شود، بعید است که برای سه بازی باقی مانده نیم فصل چندان مورد استفاده باشد.

آرزوهای یحیی گل محمدی برای خط حمله هنوز برآورده نشده است!1

بنابراین برای دیدار مقابل سایپا، صنعت نفت و نفت مسجدسلیمان، یحیی گل محمدی باید با خط حمله قبلی اش وارد زمین شود و باید دید که او به زوج عالیشاه - امیری اعتماد می‌کند یا پس از چند بازی از مهدی عبدی در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.