گیر افتادن کودک شیرازی در لباسشویی + عکس

13:31 - 1399/12/09
در پی تماس‌ تلفنی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شیراز  مبنی بر گیر افتادن کودکی داخل محفظه خشک کن ماشین لباسشویی، ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله تیم تخصصی نجات از ایستگاه 17 را ساعت 18:57 به محل حادثه در روستای شاپورجان اعزام کرد.
گیر-افتادن-کودک-شیرازی-لباسشویی--عکس-

در پی تماس‌ تلفنی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شیراز مبنی بر گیر افتادن کودکی داخل محفظه خشک کن ماشین لباسشویی، ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله تیم تخصصی نجات از ایستگاه 17 را ساعت 18:57 به محل حادثه در روستای شاپورجان اعزام کرد.

گیر افتادن کودک شیرازی در لباسشویی + عکس5

این کودک بازیگوش برای بازی و کنجکاوی کودکانه به داخل محفظه خشک کن ماشین لباسشویی رفته بود که درون آن گیر کرده و توان خروج نداشت.

آتش نشانان با حضور و اقدام به موقع در یک عملیات حساس با بریدن قسمت‌هایی از خشک کن این کودک را به سلامت از داخل آن نجات دادند.

کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز از شهروندان می خواهند، به کودکان آموزش دهند که هرگز هنگام روشن بودن ماشین لباسشویی در آن را باز نکند.

گرچه این در بطور اتوماتیک قفل می‌شوند، اما گاهی با زور و فشار کودک لولا‌ی آن‌ها شل شده و باز می‌شوند، همچنین کودکان ممکن است داخل یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی و ... مخفی شوند لذا باید همواره مراقب بازی کودکان بود