شوخی دردرسرساز پدر با نوزاد 5 روزه اش ! + عکس

13:03 - 1399/12/09
نوزادی که تنها 5 روز از تولدش گذشته بود، با شوخی بسیار عجیب پدرش "داوسن" مواجه شد.
شوخی-دردرسرساز-پدر-نوزاد-5-

نوزاد تازه به دنیا آمده مراقبت های خاصی را نیاز دارد به خصوص در زمینه تغذیه که بخش مهمی از سلامت او در آینده را تعیین خواهد کرد، پس شوخی با این مسئله می تواند پایان ناخوشایندی داشته باشد درست مثل اتفاقی که در برای آقای "پاول داوسن" افتاد.

شوخی پدر با نوزاد 5 روزه

"پاول" 39 ساله به خاطر شوخی نامناسبی که در فیس بوک به اشتراک گذاشت از طرف پلیس مورد بازجویی قرار گرفت و حالا خوب می داند که باید بیشتر مراقبت رفتارش در ارتباط با فرزندش باشد . ماجرا از این قرار بود که آقای "داوسن" برای کمک به همسرش در بچه داری برای دقایقی خواست تا فرزندش را در آغوش بگیرد و این دقیقا بعد از شیرخوردن نوزادی که تنها 5 روز از تولدش میگذشت بود ؛ همسرش بعد از شیر دادن به نوزاد او را به "داوسن" داد و آقای "داوسن" بلافاصله بعد از بغل گرفتن نوزاد انگشتش را داخل دهان او گذاشت تا گریه نکند غافل از اینکه قبل از این کار او سس چیلی خورده بود و انگشتش آغشته با این سس بود.

در همین لحظه متوجه ماجرا شده و فورا به صورت نوزاد نگاه می کند اما نوزاد عکس العمل خاصی از خود نشان داده که به نظر "داوسن" می تواند سوژه ی جالب شبکه های اجتماعی باشد.

شوخی دردرسرساز پدر با نوزاد 5 روزه اش ! + عکس2

شوخی بسیار عجیب پدر با نوزاد

او در فیس بوکش نوشت:هیچ بچه پنج روزه ای دوست ندارد پدرش بعد از خوردن سس تند چیلی انگشتانش را در دهان او بگذارد. اما به هر حال پیش آمد دیگر!

"پاول" می گوید بعد از خوردن سس چیلی صورت او خنده دار شده بود اما نه گریه کرد نه جیغ زد. این شوخی و طنزبازار در فیس بوک او چند ساعتی طول کشید ولی چند روز بعد ماجرای جدیدی پیش آمد و پلیس کلولند درب خانه او را به صدا در آورد و از او خواست تا در مورد خوراندن سس به بچه ی خود توضیح دهد و همین "پاول" را شوکه کرد چرا که او هیچ وقت فکر نمیکرد یک شوخی کار را به اینجا برساند.

او می گوید از این که یک نفر این پست را گزارش کرده است خیلی عصبانی است. او می گوید پلیس ها وقتی پذیرفتند که پست اصلی را پیش از آن که به سراغ او بیایند نخوانده اند آن جا را ترک کرده اند.