روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!

12:34 - 1399/12/09
کریستیانو رونالدو در فینال کوپا دل ری با ضربه سر تماشایی خود شکیرا و دیگر هواداران بارسلونا را شگفت زده کرد.
روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!

به گزارش "ورزش سه"، در سال 2011 و بعد از مدت ها دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به فینال رقابت ای کوپا دل رسیدند و دومین دیدار از چهارگانه تقابل این دو تیم در طی 18 روز، این بار در استادیوم مستایا در شهر والنسیا برگزار شد. 90 دقیقه دیدار حساس و پرهیجان دو تیم با تساوی بدون گل به اتمام رسید و تعیین قهرمان رقابت های کوپا دل ری به اوقات اضافی کشیده شد.

روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!5

روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!9

در همان دقایق ابتدایی وقت های اضافه بود که کریستیانو رونالدو با حرکت از سمت راست در مقابل دروازه بارسلونا صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او دقیق نبود و با اختلاف قابل توجهی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت. بلافاصله دوربین ها چهره شکیرا، همسر جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا را نشان دادند که به حالت تمسخر رونالدو از جای خود بلند شده و دست می زند. شکیرا در این لحظه به شدت می خندید و مشخص بود در حال مسخره کردن ضربه ستاره پرتغالی رئال مادرید است.

روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!19

روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!13

اما دقایقی بعد و روی ارسال آنخل دی ماریا از سمت چپ، کریستیانو رونالدو با پروازی فوق العاده و تماشایی موفق شد با ضربه سر دروازه بارسلونا را باز کرده و تک گل پیروزی بخش رئال مادرید در دیدار فینال را به ثمر برساند. مطابق انتظار دوربین ها دوباره چهره شکیرا را پوشش دادند و این بار صورت او مملو از افسوس، ناراحتی و البته تعجب از ضربه سر فوق العاده رونالدو بود.

البته این آخرین باری نبود که اتفاقات درون زمین باعث ناراحتی و تعجب شکیرا می شد. در سال 2019 او در گفت و گویی آنلاین مدعی شد لیورپول نمی تواند شکست 0-3 برابر بارسلونا را جبران کند،اما شاگردان یورگن کلوپ با چهار گل بارسا را مغلوب کرده و راهی فینال لیگ قهرمانان شدند.

روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!20

روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!18

روزی که رونالدو قاطعانه پاسخ شکیرا را داد!15

منبع ورزش 3