با مهاجم جدید استقلال بیشتر آشنا شوید

11:30 - 1399/12/09
بر اساس اعلام باشگاه نساجی سجاد آقایی مهاجم تیم استقلال با عرفان گل محمدی معاوضه شده است. مهاجم اهل بندرعباس.
با مهاجم جدید استقلال بیشتر آشنا شوید

به گزارش "ورزش سه"، عرفان گل محمدی پیش از حضور در تیم نساجی در تیم دسته دومی شهرداری بندرعباس بازی می کرد و بعد از حضور تمرین نساجی و تایید محمود فکری با این باشگاه لیگ برتری قرارداد بست. گل محمدی در دور رفت بازی ها در دیدار با فولاد از سوی وحید فاضلی در ترکیب ثابت نساجی به میدان رفت اما موفق به گل زنی در دور رفت بازی ها برای نساجی نشد. بعد از تصمیم سجاد آقایی مبنی بر ترک استقلال محمود فکری با این جدایی موافقت کرد تا مانع از پیشرفت این بازیکن نشود به این خاطر که سجاد خطاب به محمود فکری گفت دوست دارد به تیمی برود که بازی کند اما سرمربی استقلال عرفان گل محمدی را از تیم نساجی خواستار شد و در نهایت باشگاه مازنی هم با این تصمیم موافقت کرد.

محمود فکری علاقه زیادی به سبک بازی عرفان گل محمدی دارد و هیچ بعید نیست در دور برگشت بازی ها او را به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بفرستد؛ سرمربی استقلال پیش از این با بازی دادن به سبحان خاقانی نشان داد با میدان دادن به جوان ها بیگانه نیست حتی اگر به دنبال کسب نتیجه باشد.

مهاجم جوان نساجی در دور برگشت بازی ها کار سختی برای بازی کردن در ترکیب تیم آبی ها خواهد داشت به این خاطر که استقلال در خط حمله شیخ دیاباته – امیر ارسلان مطهری و مهدی قایدی را در ترکیب دارد اما اگر محمود فکری هر سه بازیکن را به طور همزمان به میدان بفرستد که در دور رفت در برخی از بازی ها این کار را انجام داد عرفان گل محمدی شانس حضور در ترکیب آبی ها را به عنوان بازیکن تعویضی خواهد داشت.

با مهاجم جدید استقلال بیشتر آشنا شوید2

منبع ورزش 3