قایدی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال احضار شد

10:38 - 1399/12/09
مهاجم تکنیکی استقلال به کمیته انضباطی این باشگاه احضار شد.
قایدی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال احضار شد

به گزارش "ورزش سه"، مهدی قایدی بعد از دیدار استقلال و سپاهان به خاطر مشکلات مربوط به قراردادش در تمرینات آبی ها شرکت نکرده است. در این مدت مسئولان استقلال بارها با این بازیکن تماس گرفتند و سعی داشتند تا با مرتفع ساختن خواسته قایدی زمینه را برای بازگشت وی به تمرینات مهیا کنند اما این بازیکن حاضر به این کار نشد.

با وجود اینکه مدیران استقلال اضافه کردن یک متمم به قرارداد قایدی برای افزایش مبلغ دستمزد او را قبول کردند و اعلام کردند طی روزهای آینده نیز مبلغی در حدود یک میلیارد تومان به حساب او واریز می کنند، اما قایدی همچنان راضی به بازگشت نشده است.

مهدی قایدی خواهان اضافه شدن بند فسخ یک طرفه در صورت داشتن پیشنهاد خارجی به قراردادش است که مدیران باشگاه زیر بار آن نمی روند. از این رو وقتی مدیران استقلال دیدند به هیچ طریقی نمی توانند بدون جنجال و حاشیه مشکل او را حل کنند، قایدی را به کمیته انضباطی باشگاه احضار کردند.

مدیران استقلال به قایدی اعلام کردند به دلیل غیبت غیرموجه در تمرینات روزهای گذشته باید به کمیته انضباطی برود وتوضیحاتش را ارائه بدهد. حال باید دید مساله پیش آمده برای قایدی حل می شود یا اینکه اتفاقات عجیب تری را در این خصوص شاهد خواهیم بود.

منبع ورزش 3