نظر زلاتان راجع به بزرگان ورزش دنیا

23:13 - 1399/12/08
زلاتان ابراهیموویچ از رونالدوی برزیلی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ یاد کرده، اما چیزی راجع به لبرون جیمز، ستاره بسکتبال، وجود دارد که او چندان نمی پسندد.
نظر زلاتان راجع به بزرگان ورزش دنیا

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم میلان، در مصاحبه ای با یوفا در مورد انتخاب بهترین بازیکن جهان صحبت کرده است.

زلاتان گفت: "من همیشه به هر کسی که با من بازی کرده گفته ام: رونالدو خود فوتبال است."

نظر زلاتان راجع به بزرگان ورزش دنیا19

زلاتان البته در مورد رونالدو نازاریوی برزیلی، ستاره سابق تیم های اینتر، رئال مادرید و میلان صحبت می کند و نه کریس رونالدو.

زلاتان افزود:"شیوه ای که او در زمین حرکت می کرد، آن گام هایی که بر می داشت، آن دویدن های گیج کننده... به نظر من او بهترین بازیکن تاریخ است و هیچ شکی در این باره وجود ندارد."

ایبرا نظراتی نیز راجع به لبرون جیمز و دیگر ستاره هایی که از قدرت جایگاه خود استفاده کرده اند تا تغییراتی در اجتماع به وجود بیاورند نیز نظراتی دارد.

نظر زلاتان راجع به بزرگان ورزش دنیا16

ابراهیموویچ اضافه کرد: "کاری که لبرون انجام داده فوق العاده است، اما من زیاد خوشم نمی آید وقتی که بعضی از مردم که عناوین و جایگاه مشخصی دارند راجع به سیاست صحبت می کنند.

کاری که در آن خوب هستی را انجام بده. من فوتبال بازی می کنم چون در آن بهترین هستم. اگر من سیاستمدار بودم خب به دنیای سیاست می رفتم.

این اولین اشتباهی است که افراد مشهور به محض اینکه فکر می کنند به جایی رسیده اند، مرتکب می‌شوند. به نظر من بهتر است از این مسائل دور بمانی و فقط کاری را که در آن خوب هستی انجام دهی."

منبع ورزش 3