پیام های تسلیت برای دروازه بان لیورپول

23:09 - 1399/12/08
پس از انتشار خبر جان باختن پدر الیسون بکر، دروازه بان تیم ملی برزیل و باشگاه لیورپول، در حین شنا در دریاچه ای در برزیل، پیام های تسلیت از سراسر جهان به سوی این دروزاه بان برزیلی و خانواده اش روانه شد.
پیام های تسلیت برای دروازه بان لیورپول

به گزارش "ورزش سه"، در خبری که امروز منتشر شد مشخص شد که خوزه آگوستینو بکر، پدر 57 ساله، الیسون بکر، دروازه بان تیم ملی برزیل و باشگاه لیورپول، هنگام شنا در یک دریاچه در برزیل غرق شده و جان خود را از دست داده است.

باشگاه لیورپول نیز ابتدا با انتشار عکسی از الیسون بکر توییت کرد: "تو هرگز تنها قدم نخواهی زد" و سپس با انتشار بیانیه ای ضمن تسلیت گفتن به بکر و خانواده اش با آنها ابراز همدردی و همراهی کرد.

پیام های تسلیت برای دروازه بان لیورپول0

داوید دخیا، دروازه بان منچستریونایتد، در پیامی به همتای خود در لیورپول که پدرش را در حادثه ای تلخ از دست داده تسلیت گفت و با او ابراز همدردی کرد.

دخیا در توییتر خود عکسی از خودش و الیسون بکر که یکدیگر را در آغوش گرفته بودند منتشر کرد و نوشت: "ما همه با تو هستیم."

پیام های تسلیت برای دروازه بان لیورپول5

باشگاه فلومیننس برزیل که موریل بکر، برادر الیسون، در حال حاضر در آنجا بازی می کند نیز این اتفاق تلخ را تسلیت گفت.

پیام های تسلیت برای دروازه بان لیورپول1

باشگاه سائوپائولو برزیل نیز توییت کرد: "با نهایت تاسف باشگاه سائوپائولو خبر تلخ درگذشت خوزه آگوستینو بکر، پدر الیسون و موریل را دریافت کرد.

تسلیت و همدردی ما نثار این دو ورزشکار و خانواده آنها. در این لحظه باری آنها روشنایی و قدرت تحمل این درد را آرزو می کنیم."

پیام های تسلیت برای دروازه بان لیورپول15

باشگاه اینترناسیونال که الیسون فوتبال حرفه ای خود را از آنجا شروع کرد نیز در توییتی نوشت: "با اندوه فراوان متوجه شدیم خوزه آگوستینو بکر، پدر الیسون بکر دروازه بان سابق ما و موریل بکر در گذشته است.

در این لحظات بسیار پر درد باشگاه برای خانواده و دوستان آنها توانایی و قدرت تحمل این درد را آرزومند است."

پیام های تسلیت برای دروازه بان لیورپول4

باشگاه اورتون، رقیب همشهری لیورپول، نیز در توییتر خود به الیسون تسلیت گفت.

پیام های تسلیت برای دروازه بان لیورپول0

اورتون در توییتر خود نوشت: "همه ما در اورتون پس از شنیدن خبر تراژدی درگذشت خوزه بکر، به فکر الیسون بکر هستیم و برای او و خانواده اش دعا می کنیم."

منبع ورزش 3