ستاره بوسنیایی بارسا در آستانه جدایی

22:02 - 1399/12/08
میرالم پیانیچ شب گذشته در ترکیب ثابت براسا برابر الچه قرار داشت ولی نتوانست از این فرصت استفاده کند.
ستاره بوسنیایی بارسا در آستانه جدایی

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، میرالم پیانیچ که به عنوان خرید بزرگ و مهم در تابستان از یوونتوس به بارسا منتقل شد، هنوز نتوانسته روند باثباتی در این باشگاه پیدا کند. او از وضعیتش در بارسا راضی نیست و شب گذشته که از ابتدا برابر الچه به میدان رفته بود، با غضب رونالد کومان روبرو شد و بین دو نیمه از ترکیب بارسا بیرون رفت.

ستاره بوسنیایی بارسا در آستانه جدایی12

ستاره بوسنیایی در نیمه اول بازی با الچه هفت بار توپ را از دست داد و اجازه داد تا حریف در نوکمپ یکی دو ضد حمله خطرناک بزند. هشت بار توپگیری او نیز نتوانست پوشش مناسبی باشد و با تصمیم سرمربی هلندی بین دو نیمه تعویض شد و جای خود را به عثمان دمبله داد.

نمایش ضعیف بارسا در نیمه اول باعث شده بود تا نتیجه بازی بدون گل باشد اما در نیمه دوم تعویض های کومان جواب داد و بارسا به سه گل رسید.

شرایط پیانیج در بارسا خوب نبود و پس از این بازی نیز بعید است بهبود پیدا کند. او نتوانسته انتظارات را برآورده کند و شاید همین تابستان تصمیم به جدایی بگیرد.

منبع ورزش 3

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.