آمادگی بالای استقلال برای شروع نیم فصل دوم

21:27 - 1399/12/08
با توجه به ناکامی مدیران استقلال در جذب بازیکنان مدنظر محمود فکری، بدون‌شک این تیم با همان پتانسیل نیم‌فصل اول خود ادامه لیگ بیستم را دنبال می‌کند.
آمادگی بالای استقلال برای شروع نیم فصل دوم

به گزارش "ورزش سه" هر چند نام چندین بازیکن حوالی استقلال شنیده شده اما با پنجره بسته نقل و انتقالاتی، هنوز مدیران آبی‌ها نتوانسته‌اند براساس آن‌چه سرمربی استقلال خواسته بازیکنانی را جذب کنند تا این تیم بدون تغییر در فندانسیون اولیه خود در لیگ بیستم به جز جدایی چند مهره جوان، نیم‎فصل دوم را آغاز کند؛ هر چند که فکری برای شروع نیم‎فصل دو غایب بزرگ دارد و مهدی قایدی و داریوش شجاعیان 10 روز است در تمرینات حاضر نشده‌اند تا بازهم لیست استقلال کامل نباشد.

یکی از پست‌های مدنظر فکری برای تقویت، کمربند میانی زمین بود؛ جایی که نام بازیکنانی چون مهدی کیانی و علیرضا علیزاده مطرح شد اما در نهایت هیچکدام به استقلال نیامدند تا سرمربی استقلال با همان نفرات نیم‌فصل اول خود، ارنج تیمش را بچیند؛ در هفته‌های پایانی نیم‎فصل با نظر فکری، مسعود ریگی به نیمکت رفت و مهدی‌پور فرمانده میانه زمین شد اما به نظر می‌رسد با شروع نیم‎فصل دوم بار دیگر ریگی بتواند به ترکیب بازگردد.

آمادگی بالای استقلال برای شروع نیم فصل دوم18

تبلیغات

آمادگی بالای استقلال برای شروع نیم فصل دوم18

آمادگی بالای استقلال برای شروع نیم فصل دوم16

فایل اکسل حقوق و دستمزد-محاسبه حقوق پرسنل با صدور فیش حقوقی

آمادگی بالای استقلال برای شروع نیم فصل دوم16

در پست هافبک دفاعی آبی‌ها چهار مهره تخصصی در اختیار دارند؛ مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، فرشید باقری و سینا خادم‌پور. هر چند خادم‌پور هم به دنبال جدایی از استقلال است و در نیم‌فصل اول چند دقیقه‌ای بیشتر به او فرصت بازی نرسید اما سه بازیکن دیگر رقابت تنگاتنگی برای رسیدن به ترکیب اصلی دارند. احتمالا از این میان سه بازیکن، دو نفر از آن‌ها برای دیدار با مس در ارنج فکری قرار خواهند گرفت.

آمادگی بالای استقلال برای شروع نیم فصل دوم1

البته که سرمربی استقلال در طول نیم‌فصل نخست لیگ بیستم از بازیکنانی چون داریوش شجاعیان، آرش رضاوند و فرشید اسماعیلی هم در پست هافبک دفاعی بهره برده که جز شجاعیان، دو بازیکن دیگر در آمادگی کامل هستند و باید دید برای مصاف با مس، کدامیک از این بازیکنان کمربند میانی آبی‌ها را شکل خواهند داد.

منبع ورزش 3