خوشحالی بی وصف زیدان از برد لحظات پایانی تیمش

10:51 - 1399/12/07
زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید از پیروزی حداقلی رئال بر آتالانتا رضایت دارد.
خوشحالی بی وصف زیدان از برد لحظات پایانی تیمش

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید که امشب غایبان زیادی داشت، توانست بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را با یک گل در زمین آتالانتا پیروز شود. میزبان از دقیقه 18 ده نفره بود و رئال برای رسیدن به گل برتری دقایق زیادی صبر کرد تا اینکه فرلاند مندی دقیقه 86 توانست گل برتری را به ثمر برساند.

بازی برگشت سه هفته دیگر خواهد بود و باید دید کدام تیم صعود خواهد کرد.

خوشحالی بی وصف زیدان از برد لحظات پایانی تیمش14

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی گفت:« آتالانتا تیمی فیزیکی با قدرت بدنی بالاست. از لحاظ دفاعی و پس از 10 نفره شدن خیلی خوب کار کردند و معتقدم برتری با یک گل هم نتیجه خوبی برای ماست. این بهترین بازی ما نبود ولی مهمتر از هر چیزی پیروزی و بسته ماندن دروازه بود و به آن رسیدیم.»

مشکل گلزنی در رئال:« خیر؛ امشب یک گل زدیم و گلی هم دریافت نکردیم پس نمی توان ناراضی بود. در هر صورت باید توجه کرد که تعدادی از بازیکنان خوب مان را در اختیار نداشتیم ولی از عملکرد بازیکنانی که در زمین بودند راضی هستم؛ چون کاری که نیاز بود را انجام دادند. از لحاظ دفاعی پیشرفت کرده ایم و شانس های زیادی به حریفان نمی دهیم. معتقدم این گل خارج از خانه خیلی مهم بود و با خیالی راحت تر به بازی برگشت می رسیم.»

خوشحالی بی وصف زیدان از برد لحظات پایانی تیمش2

بازی دادن به ایسکو به جای ماریانو:« مدت ها بود به ایسکو بازی نمی رسید و امشب بیشتر از همیشه در میدان بود. او در پستی غیرمعمول و به عنوان یک 9 کاذب بازی کرد . از عملکردش راضی هستم و می دانم که به ما کمک زیادی خواهد کرد. امشب مهم بود که در میدان باشد و خوب هم ظاهر شد.»

منبع ورزش 3