ریحانه پارسا از دوست پسر جدیدش رونمایی کرد + عکس

10:36 - 1399/12/07
ویدیو جدید از ریحانه پارسا منتشر شده که در آن از رابطه عشقی جدید خود رونمایی می‌ کند.

ریحانه پارسا اخیرا ویدیو جنجالی دیگری از خود منتشر کرده است. ویدیو جدید از ریحانه پارسا منتشر شده که در آن از رابطه عشقی جدید خود رونمایی می‌ کند. گویی نام این شخص جدید آرش می باشد.

ریحانه پارسا در توئیتی نوشت: یکی از فانتز هام اینه که با یک مرد سیاه پوست ازدواج کنم، نمی دونم چرا اما حس می کنم اینطوری به خونه به یه تعادل می رسه؛ همش گرگ و میشه!

این درحالی است که ریحانه پارسا به تازگی از نامزد و عشق جدیدش رونمایی کرده بود. ماجرا از این قرار است که ریحانه یک ویدیو منتشر کرده که در آن به یک پسر به اسم آرش می گوید "من سنه چوک سوی یوروم" یعنی من خیلی دوست دارم.

آرش یا ایمین؟

پیشتر نیز شایعاتی درباره رابطه ریحانه پارسا با ایمین ترانه سرا و دوست نزدیک شادمهر عقیلی شنیده می شد. ریحانه پارسا هم در کپشن یکی از پست های اینستاگرامی خود خطاب به یک مرد جوان نوشت: "گفتی بخند خندیدم دلم برات خیلی تنگ شده" همان طور که در تصویر مشخص است ریحانه این جملات را خطاب به یک مرد جوان می گوید.

ریحانه پارسا از دوست پسر جدیدش رونمایی کرد + عکس0

ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران بعد از مهاجرت به ترکیه در همکاری با صاحبان سایت های قمار و شرط بندی از جمله پویان مختاری قمارباز معروف به عنوان یک چهره اینستاگرامی جنجالی توانست با افزایش تعداد فالوور های صفحه اینستاگرام خود به بیش از یک میلیون نفر و البته زد و بندهای پشت پرده با برخی از افراد در ماجراهای عجیب و غریب از جمله رابطه با پویان مختاری به عنوان یک چهره خبرساز در فضا اینستاگرام مطرح شد.