اولویت اول مدافع بایرن تیم رئال است

10:18 - 1399/12/07
داوید آلابا، مدافع بایرن مونیخ به ناصر الخلیفی، رئیس PSG اعلام کرد اولویت او پیوستن به رئال مادرید است.
اولویت اول مدافع بایرن تیم رئال است

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد داوید آلابا، مدافع اتریشی و 28 ساله بایرن مونیخ در تابستان امسال با این تیم به اتمام می رسد و او هفته گذشته رسما اعلام کرد بعد از سالها از جمع بازیکنان این تیم جدا خواهد شد. تیم های زیادی به دنبال جذب داوید آلابا هستند، اما به نظر می رسد رئال مادرید از بالاترین شانس بین تیم های خواهان این بازیکن برای جذب او برخوردار است.

اولویت اول مدافع بایرن تیم رئال است14

اما شبکه اسکای هلند مدعی شد اخیرا ناصر الخلیفی، مالک متمول باشگاه پاری سن ژرمن جلسه ای با داوید آلابا داشته و علاقمند به آگاهی از برنامه های این بازیکن برای فصل بعد بوده است. پی اس جی نیز یکی از تیم های علاقمند به جذب این مدافع باکیفیت است، اما داوید آلابا به ناصر الخلیفی اعلام کرده ابتدا قصد دارد با رئال مادرید مذاکره کند و علاقه دارد در صورت امکان راهی این تیم شود.

البته پاسخ داوید آلابا به مالک قطری به طور قطعی منفی نبوده و او امکان مذاکره در آینده را باز گذاشته است. البته طبق ادعای این شبکه، بر خلاف شایعات هنوز توافقی قطعی بین داوید آلابا و رئال مادرید صورت نگرفته، اما روند مذاکرات به خوبی پیش برود و احتمال انتقال این بازیکن به لالیگا کم نیست. در صورت عدم توافق با رئال مادرید در هفته های پیش رو، ممکن است فصل بعد شاهد حضور داوید آلابا در ترکیب پاری سن ژرمن باشیم.

منبع ورزش 3