ستاره پرتقالی لیورپول به تمرینات تیمی بازگشت

20:43 - 1399/12/06
یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بالاخره یک خبر خوب دریافت کرد و دیوگو ژوتا با حضور در تمرینات گروهی خبر از بازگشتش از مصدومیت داد.
ستاره پرتقالی لیورپول به تمرینات تیمی بازگشت

به گزارش "ورزش سه"، تیم یورگن کلوپ در فصل جاری با یک کابوس بزرگ به نام مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم می‌کند. ستاره های لیورپول یکی پس از دیگری مصدوم می‌شوند و با توجه به فشردگی مسابقات کار برای سرمربی آلمانی و تیمش بسیار دشوار شده است.

یکی از مصدومان مهم قرمزهای آنفیلد ستاره پرتغالی و خرید فوق العاده این تیم یعنی دیه گو ژوتا بود. این بازیکن دو ماه و نیم پیش و در جریان بازی لیورپول مقابل میتلیند در لیگ قهرمانان اروپا از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد.

ستاره پرتقالی لیورپول به تمرینات تیمی بازگشت13

پزشکان برای او دوری تا سه ماه را پیش بینی کرده بودند اما ژوتا از سه هفته پیش به صورت انفرادی تمرینات را شروع کرد و امروز با حضور در تمرین گروهی امیدواری ها را به خود زنده کرد.

ستاره پرتقالی لیورپول به تمرینات تیمی بازگشت8

طبق اعلام نشریه تایمز، ژوتا یکشنبه در بازی برابر شفیلدیونایتد وارد فهرست لیورپول خواهد شد و احتمالا از روی نیمکت بازی را شروع خواهد کرد. جالب اینکه اولین بازی او در آنفیلد برای لیورپول نیز برابر شفیلدیونایتد بود و موفق به گلزنی نیز شد.

ستاره پرتقالی لیورپول به تمرینات تیمی بازگشت9

ستاره پرتقالی لیورپول به تمرینات تیمی بازگشت6

ستاره پرتقالی لیورپول به تمرینات تیمی بازگشت4

منبع ورزش 3