تیم مادریدی برابر چلسی 10 نفره دفاع میکرد!

20:40 - 1399/12/06
اتلتیکو مادرید روی کاغذ شانس بیشتری برای پیروزی بر چلسی داشت ولی دیه گو سیمئونه از اصول همیشگی اش یعنی دفاع همه جانبه دست نکشید و تاوانش را نیز داد.
تیم مادریدی برابر چلسی 10 نفره دفاع میکرد!

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته اتلتیکو مادرید در دور رفت بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه‌ی 0-1 مغلوب چلسی شد و نتوانست کار خاصی در این بازی انجام دهد. تک گل چلسی را اولیویه ژیرو روی یک ضربه‌ی برگردان تماشایی به ثمر رساند.

تیم مادریدی برابر چلسی 10 نفره دفاع میکرد!5

در شروع بازی و همان دقایق ابتدایی کار به نظر می‌رسید که دیه گو سیمئونه به شدت محافظه کارانه و تدافعی بازی می‌کند چرا که روی یک صحنه که در شبکه‌های اجتماعی و برخی از رسانه‌ها هم سوژه شد، مشخص است که اتلتیکو مادرید با هر ده نفر درون زمین خودی در حال دفاع هستند. سیستم اتلتیکو در واقع 1-3-6 بود.

تیم تحت هدایت سیمئونه در این بازی به شدت تدافعی عمل کرد که این مسئله باعث شده موج انتقادات را علیه ال چولو گسترده شود و رسانه‌های اسپانیایی بابت تاکتیکی که مقابل چلسی به کار گرفت، او را تحت فشار بگذارند.

تیم مادریدی برابر چلسی 10 نفره دفاع میکرد!1

این هفته ها شرایط برای اتلتیکو مادرید قدری مشکل شده است چرا که این تیم در لالیگا 5 امتیاز در 2 بازی اخیرش از دست داده و در لیگ قهرمانان اروپا هم در آستانه حذف قرار دارد.

منبع ورزش 3