ستاره آینده دار بایرن آلمان را به انگلیس ترجیح داد

20:12 - 1399/12/06
جمال موسیالا، ستاره 17 ساله بایرن مونیخ، پس از درخشش در چمپیونزلیگ در بازی شب گذشته این تیم برابر لاتزیو، اکنون از تصمیمش برای پوشیدن پیراهن تیم ملی آلمان پرده برداشت.
ستاره آینده دار بایرن آلمان را به انگلیس ترجیح داد

به گزارش "ورزش سه"، جمال موسیالا با گلزنی برابر رم تبدیل به جوان ترین بازیکن انگلیسی شد که در چمپیونزلیگ گل زده است. همچنین او جوان ترین بازیکنی است که برای باشگاه های آلمانی موفق به گلزنی در این رقابت ها شده است.

ستاره آینده دار بایرن آلمان را به انگلیس ترجیح داد11

موسیالا که می تواند در رده ملی برای هر دو کشور انگلیس و آلمان بازی کند، اکنون فاش ساخته که بیشتر تمایل دارد برای تیم ملی آلمان به میدان برود.

تبلیغات

ستاره آینده دار بایرن آلمان را به انگلیس ترجیح داد1

ستاره آینده دار بایرن آلمان را به انگلیس ترجیح داد19

عیدی بچه ها با اسم خودشان! عجله کنید

ستاره آینده دار بایرن آلمان را به انگلیس ترجیح داد5

گمانه زنی ها راجع به پیراهن ملی که موسیالا در آینده انتخاب خواهد کرد پس از درخشش او در پیروزی 4-1 شب گذشته بایرن برابر لاتزیو به شدت افزایش یافت.

ستاره 17 ساله بایرن مونیخ پس از اینکه گل دوم این تیم را به تور دروازه لاتزیو دوخت، بالاخره اعلام کرد که برای تیم ملی آلمان به میدان خواهد رفت و اضافه کرد که مطمئن نبوده اگر تیم ملی انگلیس را انتخاب کند، فرصت بازی مداوم به او خواهد رسید.

ستاره آینده دار بایرن آلمان را به انگلیس ترجیح داد16

موسیالا گفت: "من خیلی به این پرسش فکر کردم. بهترین تصمیم برای آینده من چیست؟ کجا شانس بیشتری برای بازی دارم؟

در پایان من به حرف دلم گوش دادم که مدت ها بود می گفت بازی کردن برای آلمان، سرزمینی که در آن به دنیا آمده ام، تصمیم درست است. با این وجود این تصمیم آسانی برای من نبود."

منبع ورزش 3