پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!

19:46 - 1399/12/06
یک صفحه اینستاگرامی اقدام به انتشار تصاویر پدر و پسران دنیای فوتبال کرده که نام عابدزاده نیز در این میان دیده می شود.
پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری از فوتبالدوستان در اقصی نقاط جهان معتقد هستند که فرزندان بازیکنان بزرگ و مطرح دنیای فوتبال، هیچ گاه نتوانسته اند راه پدران نامدار خود را ادامه داده و به سطح آن برسند که البته در این مان استثنا زیادی نیز دیده می شود.

صفحه اینستاگرامی PRO FUTURE STARS در یکی از پست های خود اقدام به انتشار تصاویری از بازیکنانی کرده که پدران آنها روزگاری یکی از بازیکنان مطرح در زمان خود بودند که در این میان عکسی از امیر عابدزاده در کنار پدرش احمدرضا عابدزاده دیده می شود.

پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!15

امیر عابدزاده که فوتبال حرفه ای خود را از باشگاه لس آنجلس بلوز آغاز کرد، در ایران و باشگاه های پرسپولیس و راه آهن نیز حضور داشت و سپس راهی لیگ پرتغال شد. او اکنون سنگربان شماره یک ماریتیمو است هر چند که عابدزاده یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده ولی این باشگاه اکنون وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارد.

تبلیغات

پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!7

پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!17

عیدی بچه ها با اسم خودشان! عجله کنید

پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!9

پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!6

در این لیست، اسامی بازیکنان دیگری همچون اتینه اتوئو فرزند ساموئل اتوئو دیده می شود. اتینه 18 ساله عضو تیم اوویدو در اسپانیاست و 4 روز پیش نخستین بازی خود برای تیم ملی زیر 20 ساله های کامرون را انجام داد و موفق شد در این بازی مقابل موزامبیک، 2 گل به ثمر برساند.

پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!1

مارکوس آلونسو هافبک چلسی که هم نام پدرش است، دیگر بازیکن این لیست است. پدر آلونسو که سابقه بازی در تمامی رده های تیم ملی اسپانیا را در کارنامه دارد، 124 بار برای بارسلونا به میدان رفته است. ریوالدینهو فرزند ریوالدو ستاره تیم ملی برزیل، شزنی سنگربان یوونتوس و فرزند ماسیج شزنی دروازه بان ویسلاکراکو لهستان به همراه رافینیا و تیاگو آلکانترا فرزندان مازینهو ستاره برزیلی سابق سلتاویگو و والنسیا دیگر بازیکنان معرفی شده هستند که جا پای پدران خود گذاشته اند.

پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!16

پدران و پسران دنیای فوتبال در کنار هم!20

منبع ورزش 3