هافبک مورد توجه استقلال در آستانه بازگشت به تراکتور

19:42 - 1399/12/06
کاپیتان فصل گذشته سپاهان به نظر می‌رسد برای ادامه دوران فوتبالی‌اش در تراکتور با مدیران این باشگاه به توافق رسیده و به زودی خبر رسمی انتقال او به جمع شاگردان خطیبی مخابره می‌شود.
هافبک مورد توجه استقلال در آستانه بازگشت به تراکتور

به گزارش "ورزش سه"، مهدی کیانی که با سابقه‌ای درخشان در باشگاه تراکتور محبوبیت ویژه‌ای نزد هواداران این باشگاه داشته و 10 سال سابقه همراهی سرخ‌پوشان تبریزی از لیگ آزادگان تا لیگ برتر و کسب قهرمانی جام حذفی را دارد، پس از یک نیم‌فصل دوری از فوتبال به دلیل اختلافاتی که با محرم نویدکیا داشت، گویا حالا تصمیم قطعی خود برای جدایی از سپاهان را گرفته و در شرایطی که شنیده می‌شد به دنبال توافق با استقلال است، شب گذشته وارد تبریز شد.

جالب آن‌که همزمان با ورود کیانی به تبریز، محمد ابراهیمی کاپیتان سابق تراکتور که اکنون در شاهین شهرداری بوشهر توپ می‌زند و همبازی کیانی در تراکتور بوده، با انتشار استوری با تصویری از مهدی کیانی همراه با شال تراکتور برای او آرزوی موفقیت کرد.

هافبک مورد توجه استقلال در آستانه بازگشت به تراکتور9

به نظر می‌رسد با توجه به رابطه خوب کیانی با رسول خطیبی و نیاز باشگاه تراکتور برای تقویت کمربند میانی، مذاکرات با کیانی انجام شده و او اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در نیم‌فصل دوم و در کنار بازیکنان شاخصی چون اکبر ایمانی و احسان حاج‌صفی، خط میانی قدرتمندی را برای تراکتور خواهند ساخت.

منبع ورزش 3