علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف

17:41 - 1399/12/06
رضا بهرام ، خواننده جوان و محبوب، با انتشار پستی در اینستگرام، از علاقه‌اش از برف گفت.
علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف

برف را دوست دارم ، چون فقط با برف میتوان آدمی ساخت که هم بیرونش سفید باشد و هم درونش

بیوگرافی رضا بهرام و همسرش + عکس های رضا بهرام + مصاحبه و اینستاگرام

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف10

بیوگرافی رضا بهرام و همسرش

در اینبخش بیوگرافی رضا بهرام خواننده محبوب این روزهای کشورمان را مرور می‌کنیم. رضا بهرام با موزیک «از عشق بگو» مشهور شد، او پدیده موسیقی سال 1397 معرفی شد و با اجرای تیتراژ سریال پربیننده ممنوعه درسال 97 و 98 بـه شهرت بالایی دست یافت، دراین پست بطور کامل با آقای رضا بهرام، فعالیت ها و سبک زندگی او آشنا میشویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف5

رضا بهرام متولد 20 / 10 / 1370 می باشد

بیوگرافی رضا بهرام

رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی اسـت. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته اسـت. همچنین صدای او بـه سریالهای خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده اسـت.

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف16

رضا هلاورجانی با نام هنری رضا بهرام، سال ۱۳۸۹ در رشته مدیریت مالی، دانشگاه علم و فرهنگ یزد شروع بـه تحصیل کرد.او فرزند دوم خانواده اسـت، یک خواهر بزرگ‌تر از خود و یک خواهر کوچکتر از خود دارد کـه خواهر بزرگ‌تر سوارکار بوده و خواهر کوچکتر در رشته ورزشی کاناپولو بـه صورت حرفه ای فعالیت میکند.

شروع خوانندگی و فعالیت های رضا بهرام

در خوانندگی نخستین مشوق رضا بهرام پدرش بود کـه در همان سال یعنی سال ۱۳۸۴ فوت کرد و رضا بهمین علت از خوانندگی فاصله گرفت و بـه آن بی‌توجه شد. او در آن زمان مشغول بـه ورزش فوتبال بودو در تیم فولاد یزد بـه بازی می‌پرداخت.

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف20

بعد ازآن بـه‌طور موقت بـه فولاد خوزستان رفت ودر همان تیم دچار مصدومیت شد؛ و بعد از ۳ سال مصدومیت عمل جراحی شد ولی مصدومیت دلیلی دوباره برای شروع خوانندگی و بیشتر شدن علاقه وی بـه آن شد و فوتبال را کنار گذاشت و بـه‌طور کامل وارد دنیای موسیقی شد.

مدیون پدر و مادرم هستم

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف17

بـه گفته رضا بهرام بعد از پدرش تنها حامی زندگی او در تمام مسائل و مراحل زندگی مادرش بوده اسـت و تمام موفقیت های خودش را بعد از خدا مدیون مادرش اسـت.

ازدواج و همسر رضا بهرام

او مجرد اسـت و تا کنون ازدواج نکرده اسـت.

سبک موسیقی رضا بهرام

سبک رضا بهرام در موسیقی، تلفیقی اسـت، او همچنین دارای صدای خاص می باشد، ضمن این کـه با اجرای خوب و متبحرانه اش، توانست خیلی زود پیشرفت کرده و مخاطبان زیادی را جذب کارش نماید.

رضا بهرام چگونه مشهور شد؟

وی با موزیک «از عشق بگو» بـه سرعت مشهور شد و نگاهها رابه سمت خود جلب کرد. ترانه «مو بـه مو» او برای تیتراژ سریال ممنوعه کـه از شبکه نمایش خانگی پخش میشود، نیز بسیار پر طرفدار می باشد.

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف4

موزیک «دیوانه» رضا بهرام، جدید ترین اثر منتشر شده از وی می‌باشد کـه این موزیک نیز بسیار پر دانلود بوده و طرفداران زیادی را جذب کرده اسـت. از دیگر آثار شاخص رضا بهرام میتوان موزیک های بیمار، کجایی، مو بـه مو، ویدئو موزیک کجایی و دیوانه را نام برد.

نکات جالب در مورد رضا بهرام

رضا بهرام یکسال قبل از ورود بـه دانشگاه درسال ۱۳۸۸ موسیقی را آغاز کرد ودر سال ۱۳۹۳ بـه‌طور حرفه ای وارد این عرصه شد. علاقه بـه موسیقی و خواندن باعث شد تا بـه دنبال این هنر رفته و فعالیت خودرا دراین زمینه شروع کرده اسـت.

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف1

صدای خاص و اجرای توانمند و متبحرش باعث شد تا خیلی زود پیشرفت کرده و طرفداران زیادی را جلب کند. رضا بهرام آوازه ایرانی و موسیقی جزر و فلامینگو و موسیقی پاپ را تلفیقی کار می کند و اینکار او باعث موفقیتش در کارها و موزیک هایش شده اسـت.

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی آقای رضا بهرام و پربازدیدترین پست های منتشر شده توسط وی را مرور می‌کنیم. آقای رضا بهرام بیش از 1 میلیون دنبال کننده دراین شبکه اجتماعی دارد.

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف19

او درباره این عکس نوشته: خدارو شکر می‌کنم بـه خاطر این لحظه،ممنونم از همتونعلاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف20علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف16

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف16

او درباره این عکس نوشته: ازتون تشکر می کنم بـه خاطر این همه ی انرژی و احساس خوبی کـه بـه مـن میدین،امیدوارم با ساخت موزیکای خوب بتونیم لحظه های خاطره انگیزی رو براتون رقم بزنیم.علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف20

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف20

او درباره این عکس نوشته: ممنونم از همتون و دوستون دارم.علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف17علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف0?

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف7

او درباره این عکس نوشته: امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و خاطره های خوب باهاش بسازید.علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف9

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف7

او درباره این عکس نوشته: بعد از 48 ساعت بیداری

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف3

او درباره این عکس نوشته: برای کنسرت آماده اید؟؟?

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف3

او درباره این عکس نوشته: نظراتتون رو میخونم و قطعا در ساخت موزیک های بعدی از نظرات شـما کمک می گیریم. ممنونم از همتون?علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف9

علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف14

او درباره این عکس نوشته: روز خوبی داشته باشید.علاقه‌ی شدید رضا بهرام به برف18