فعالیت ادامه دار ستاره فرانسوی یونایتد در کمپین تبلیغاتی UCL

11:58 - 1399/12/06
پل پوگبا، ستاره منچستریونایتد، به لیونل مسی، جیدون سانچو و شانیس فن د ساندن، ستاره تیم ملی فوتبال زنان هلند، در کمپین تبلیغاتی جدید پپسی در چمپیونزلیگ پیوسته است.
فعالیت ادامه دار ستاره فرانسوی یونایتد در کمپین تبلیغاتی UCL

به گزارش "ورزش سه"، با وجود حذف منچستریونایتد از چمپیونزلیگ در مرحله گروهی، نه تنها پل پوگبا به مسی، سانچو و شانیس فن‌دِساندن در تبلیغ جدید شرکت پپسی برای چمپیونزلیگ پیوسته است که نقش پر رنگ تری از دیگر بازیکنان حاضر در این تبلیغ برعهده دارد.

فعالیت ادامه دار ستاره فرانسوی یونایتد در کمپین تبلیغاتی UCL11

تبلیغ جدید پپسی به منظور گرامی‌داشت همکاری این شرکت با یوفا در برگزاری چمپیونزلیگ، با پرستیژترین رقابت های اروپایی، تهیه شده است.

اما هواداران نکته سنج و تیزبین حاضر در توییتر، بلافاصله این پرسش را مطرح کردند که چرا ستاره منچستریونایتد که حتی به مرحله حذفی این رقابت ها نرسیده، در این تبلیغ حضور دارد؟

فعالیت ادامه دار ستاره فرانسوی یونایتد در کمپین تبلیغاتی UCL0

یکی از کاربران توییتر نوشته: "پوگبا در تبلیغات چمپیونزلیگ چه می کند؟"

فعالیت ادامه دار ستاره فرانسوی یونایتد در کمپین تبلیغاتی UCL6

دیگر توییت کرده: "پوگبا در چمپیونزلیگ دنبال چیست؟"

فعالیت ادامه دار ستاره فرانسوی یونایتد در کمپین تبلیغاتی UCL12

مسی و بارسا هفته گذشته 4-1 برابر PSG در چمپیونزلیگ شکست خوردند. جیدون سانچو به همراه بوروسیا دورتموند در دیدار خود برابر سویا 3-2 پیروز شدند و از همه موفق تر اما فن د ساندن بوده که با تیم زنان وولفسبورگ در بوندسلیگا دوم است و در پنج بازی قبلی خود پیروز شده اند.

فعالیت ادامه دار ستاره فرانسوی یونایتد در کمپین تبلیغاتی UCL20

پپسی سال ها است که تبلیغاتی فوتبالی را روانه بازار می کند و در سالهای پیش با ستاره های بزرگی همچون دیوید بکام، روبرتو کارلوس و فرانچسکو توتی تبلیغاتی به یادماندنی ساخته است.

در تبلیغ سال پیش این شرکت محمد صلاح، ستاره لیورپول، و رحیم استرلینگ، ستاره منچسترسیتی، در کنار مسی و پوگبا حضور داشتند.

منبع ورزش 3