آخرین خبرها از پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس

11:47 - 1399/12/06
شایان مصلح با توجه به طلب ۵۰۰ میلیونی خود شکایت خود را در کمیته تعیین وضعیت ارائه کرده و با اعلام رای همراه شده است.
آخرین خبرها از پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس

به گزارش “ورزش سه”، با توجه به درخواست شایان مصلح برای دریافت مطالبات خود از این باشگاه که مربوط به پایان فصل هجدهم است، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در رای خود باشگاه پرسپولیس را محکوم به پرداخت این مطالبات و جریمه و تهدید به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی کرده است.

در این راستا باشگاه پرسپولیس از چندی پیش تلاش خود را برای مذاکره با مدافع اسبق خود دنبال کرده و به دنبال راهی برای توافق بوده است. این باشگاه در شرایط فعلی با توجه به مشکلات مالی که دارد، به مصلح پیشنهاد دریافت چک جدیدی برای مطالباتش را داده است تا از این شکایت در مقطع کنونی بگذرد. پیشنهادی که مورد موافقت بازیکن کنونی سپاهان قرار نگرفته است.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس همزمان با مذاکره با شایان مصلح برای توافق دریافت چک جدید، دادخواست خود را به کمیته استیناف و فدراسیون فوتبال نیز در خصوص این شکایت ارائه داده است. موضوعی که می‌تواند شرایط اجرای رای در وضعیت کنونی را تغییر دهد و آنها را از خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی دور کند.

تبلیغات

آخرین خبرها از پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس16

آخرین خبرها از پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس9

بیمه شخص ثالث ماشینت رو آنلاین تمدید کن + صدور آنی!

آخرین خبرها از پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس2

این باشگاه شیوه پیش برد شکایت برانکو ایوانکوویچ و ماریو بودیمیر را که با ارائه لایحه‌هایی در خصوص درخواست مطالبات‌شان، پرونده را به درازا کشانده بود و با طولانی شدن بررسی مجدد آنها موفق به خرید وقت و در ادامه تامین منابع مالی شده بودند، اکنون این مسیر را برای شایان مصلح نیز در پیش گرفته‌اند تا از پنجره نقل و انتقالات کنونی عبور کنند و در ادامه با تامین بودجه لازم، موفق به بستن پرونده مدافع اسبق خود و پرداخت مطالبات وی شوند.

این شرایط باعث خواهد شد با روند پیگیری و بررسی دوباره پرونده شکایت شایان مصلح، این باشگاه پنجره نقل و انتقالات زمستانی را رد کرده و مشکلی از بابت جذب بازیکن مدنظر خود نداشته باشد و در ادامه اقدام به پرداخت مطالبات وی شود.

منبع ورزش 3