دوئل توخل- سیمئونه به نفع مرد آلمانی

10:43 - 1399/12/06
چلسی با گل تماشایی اولیویه ژیرو در خانه اتلتیکومادرید به برتری شیرینی دست یافت.
دوئل توخل- سیمئونه به نفع مرد آلمانی

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان توماس توخل با ارائه یک بازی منطقی در طول 90 دقیقه و البته با تکیه بر گل تماشایی اولویه ژیرو دست به کار بزرگی زده و در مادرید اتلتیکو را شکست دادند تا بخش زیادی از راه صعود را طی کنند.

اتلتیکومادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه دوم و روی سهل انگاری ادواردو مندی می توانستند به گل اول دست یابند، اما سائول در لحظه آخر نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در دقیقه 15 و روی ارسال زمینی لوییس سوارز از سمت راست بود که اتلتیکومادرید صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه لمار تحت فشار هودسون اودوی راهی به دروازه چلسی نیافت.

دوئل توخل- سیمئونه به نفع مرد آلمانی0

در دقیقه 25 تیمو ورنر با ارسال خوب خود مارکوس آلونسو را در سمت چپ دروازه اتلتیکومادرید صاحب موقعیت کرد، اما ضربه زمینی این بازیکن توسط یان اوبلاک مهار شد.

دقایقی بعد خود تیمو ورنر از سمت چپ محوطه و در زاویه ای تقریبا بسته برای باز کردن دروازه اتلتیکومادرید اقدام کرد، اما این بار نیز یان اوبلاک به خوبی عکس العمل نشان داد. در دقایق باقیمانده نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و اتلتیکو و چلسی با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

در دقایقی ابتدایی نیمه دوم میسون مونت با حرکت در گوشه محوطه جریمه اتلتیکومادرید می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه او به هرموسو برخورد کرد و راهی به دروازه نیافت.

در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نمی داد و جریان مسابقه بیشتر در میانه میدان دنبال می شد. اما در نهایت چلسی در دقیقه 68 به گل اول دست یافت.

دوئل توخل- سیمئونه به نفع مرد آلمانی8

اولیویه ژیرو، ستاره باتجربه و فرانسوی چلسی با یک برگردان فوق العاده و تماشایی دروازه یان اوبلاک را باز کرد. این گل ابتدا آفساید اعلام شد، اما گروه VAR بعد از بازبینی حکم به صحیح بودن گل دادند.

در دقیقه 83 تیمو ورنر با حرکت از سمت راست در زاویه ای بسته خودش برای باز کردن دروازه اتلتیکومادرید اقدام کرد، اما ضربه محکم او با عکس العمل یان اوبلاک همراه شد. در ادامه اتلتیکومادرید نتوانست کار خاصی روی دروازه چلسی صورت دهد و آبی های لندن با یک گل در مادرید پیروز شدند.

منبع ورزش 3