یادبود انصاریان و میناوند از طرف رامین رضاییان

09:56 - 1399/12/06
وینگر ایرانی السیلیه گل خود مقابل الخور را به دو پیشکسوت فقید فوتبال ایران تقدیم کرد.
یادبود انصاریان و میناوند از طرف رامین رضاییان

به گزارش "ورزش سه"، رامین رضاییان با وجود درخششی که فصل گذشته در الشحانیه داشت و ۱۳ گل در ۲۱ مسابقه به ثمر رساند و یکی از بهترین گلزنان لیگ ستارگان قطر بود، در نیم‌فصل اول امسال با انتقال به دفاع راست الدحیل نتوانست روند گلزنی خود را ادامه دهد و دو گل زد.

یادبود انصاریان و میناوند از طرف رامین رضاییان13

این بازیکن ایرانی بخاطر انتقال به پست دفاع راست که او را از دروازه حریف دور می‌کرد، در ۱۰ بازی دور رفت لیگ ستارگان قطر دو گل برای تیمش به ثمر رساند و یک گل هم در لیگ قهرمانان آسیا زد ولی پس از انتقال به السیلیه نتوانسته بود در گلزنی موفق باشد تا اینکه امشب به این روند پایان داد.

رضاییان که انتقالی قرضی به السیلیه داشته، در پنج بازی اخیرش با پیراهن این تیم موفق به گلزنی نشده بود ولی در بازی امشب برابر الخور این کار را انجام داد و یک شادی گل جالب هم داشت.

یادبود انصاریان و میناوند از طرف رامین رضاییان10

وینگر ایرانی السیلیه بعد از اینکه با شوت زمینی دروازه الخور را در دقیقه ۴ باز کرد، به همراه هم‌تیمی‌هایش شادی گل انجام داد و پس از آن مقابل دوربین تلویزیون الکاس قرار گرفت و یاد مرحوم مهرداد میناوند و علی انصاریان را گرامی داشت.

رضاییان با نمایش عدد ۸ به یاد زنده‌یاد علی انصاریان و عدد ۲۵ مرحوم مهرداد میناوند مقابل دوربین تلویزیونی، نخستین گل خود با پیراهن السیلیه را تقدیم به این دو پیشکسوت فقید فوتبال ایران کرد.

یادبود انصاریان و میناوند از طرف رامین رضاییان17

یادبود انصاریان و میناوند از طرف رامین رضاییان5

منبع ورزش 3