بازی مقابل رئال مثل رفتن به دانشگاه است!

21:52 - 1399/12/05
آتالانتا تیم شگفتی ساز چند سال اخیر فوتبال ایتالیا فردا حریف رئال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است.
بازی مقابل رئال مثل رفتن به دانشگاه است!

به گزارش "ورزش سه"، آتالانتا دو فصل پیش بود که با درخشش در سری آ توانست همه را انگشت به دهان کرده و سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. تیم کوچک ایتالیایی تا یک چهارم نهایی جام هم پیش رفت ولی در نهایت با شکست از پی اس جی نتوانست به دور بعد صعود کند.

آتالانتا فصل قبل هم توانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند و یک بار دیگر توانست از گروهش صعود کرده و به یک هشتم نهایی برسد. از بخت بد، حریف این تیم رئال مادرید است و فردا در برگامو میزبانی از پرافتخارترین تیم اروپا را عهده دارد خواهد بود.

بازی مقابل رئال مثل رفتن به دانشگاه است!8

آنتونیو پرکاسی رئیس باشگاه آتالانتا در مصاحبه با اسکای اسپورتس ایتالیا و در مورد بازی فردا گفت:« باید برابر تیمی قرار بگیریم که 13 بار قهرمان چمپیونزلیگ شده است. این باعث خواهد شد تا به تجربه ما افزوده شود. این بازی مثل رفتن به دانشگاه است و همیشه باید یاد گرفت و تجربه اندوزی کرد. امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم. جای تاسف است که نمی توانیم در حضور هواداران مان به میدان برویم»

بازی مقابل رئال مثل رفتن به دانشگاه است!16

رئیس آتالانتا ادامه داد:« با کمال تواضع برابر رئال قرار خواهیم گرفت. ما برابر رئال که تاریخی باشکوه دارد، مثل یک تیم محلی هستیم ولی ارزو می کنم در نهایت تیم صعود کننده، آتالانتا باشد.»

منبع ورزش 3