حرکت عجیب یکی از افراد خانه ملت برای هواداران استقلال + عکس

20:04 - 1399/12/05
در تجمعی که امروز هواداران استقلال مقابل مجلس شورای اسلامی داشتند، یکی از افراد حاضر در ساختمان خانه ملت، به استقلالی ها 6 نشان داد.
حرکت عجیب یکی از افراد خانه ملت برای هواداران استقلال + عکس

به گزارش "ورزش سه"، هواداران استقلال که نسبت به وضعیت کلی این باشگاه از مدیریت گرفته تا کادرفنی رضایت ندارند، از شب گذشته و طی فراخوانی که در فضای مجازی منتشر کردند، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده تا از این طریق صدای اعتراض خود را به گوش مسئولین برسانند.

از زمانی که استقلال با محمود فکری در صدر جدول رده بندی حضور داشت، هواداران این تیم نسبت به عملکرد تیم ناراضی بودند و حالا که آبی پوشان با 4 امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس در رده سوم جای گرفته اند، هواداران با تجمعات گوناگون مقابل محل تمرین و مجلس، خواهان تغییراتی در این تیم شده اند.

شب گذشته رسانه رسمی باشگاه استقلال هرگونه تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی را غیرقانونی نامید و از هواداران درخواست کرد در این تجمع شرکت نکنند. بیانیه عجیبی که بیشتر باعث خشم طرفداران این تیم شد و حتی کسانی که از این تجمع خبردار نبودند، از طریق کانال رسمی باشگاه از زمان و مکان آن مطلع شدند.

تعداد زیادی از هواداران استقلالی امروز با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی، علیه احمد مددی مدیرعامل باشگاه، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره، وزارت ورزش و وزیر ارتباطات شعار داده و علت ناکامی های این باشگاه طی سالهای اخیر را وزارت ورزش می دانستند.

حرکت عجیب یکی از افراد خانه ملت برای هواداران استقلال + عکس7

این تجمع پس از اینکه با شعارهای هواداران استقلال علیه محمود فکری ادامه یافت، به درگیری کشیده شد. تعدادی از لیدرهای باشگاه که در میان جمعیت حضور داشتند، مانع از سردادن شعار علیه سرمربی استقلال شدند.

اما نکته عجیبی که در تجمع امروز رخ داد، نشان دادن عدد 6 از درون ساختمان مجلس بود. در حالیکه هواداران استقلال خواستار تغییر وضعیت کنونی باشگاه شده بودند، یکی از افراد حاضر در خانه ملت که احتمالا یکی از کارمندان مجلس شورای اسلامی است، رو به طرفداران استقلال عدد 6 را نشان داد تا اینگونه اقدام به کری خواندن کرده باشد.

به هر حال این روزها استقلال دوران پر حاشیه ای را سپری می کند. از مشکلات مالی تیم گرفته تا غیبت بازیکنان در تمرینات، عدم جذب بازیکن جدید، نامشخص بودن آینده کاری کادرفنی تیم، بسته بودن پنجره نقل و انتقالات و مشکلات فراوان دیگر که به نظر می رسد در صورت ادامه دار بودن این وضعیت، روزهای سختی در انتظار این تیم باشد.

منبع ورزش 3