بررسی عملکرد بازیکنان ایرانی در بازی پورتو - ماریتیمو

11:58 - 1399/12/05
در بازی پورتو – ماریتیمو از هفته بیستم لیگ برتر پرتغال هر سه بازیکن ایرانی بازی کردند با این توضیح که مهدی طارمی و امیر عابدزاده فیکس بودند و علی علیپور به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد.
بررسی عملکرد بازیکنان ایرانی در بازی پورتو - ماریتیمو

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی از سایت گل پوینت نمره 6.1 دریافت کرد و این نشان می دهد عملکرد او در خط حمله بهتر از مهاجم هم تیمی اش بوده است. نمره ای که به امیر عابدزاده تعلق گرفت 5.9 است؛ او بعد از آندراده که نمره 6 گرفته و بهترین بازیکن ماریتیمو در این بازی بوده بهترین نمره را دریافت کرده است. اما علی علیپور که به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد با نمره 5.1 به کار خود پایان داد. علی علیپور در این بازی در یک موقعیت طلایی و تک به تک می توانست دروازه پورتو را باز کند و اولین گلش را در فصل جاری لیگ برتر پرتغال جشن بگیرد اما ضربه اش توسط دروازه پورتو مهار شد که در این بازی نمره خوب 7.1 دریافت کرد.

این بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود پورتو خاتمه یافت. پورتو با مهدی طارمی تیم دوم جدول لیگ برتر پرتغال به حساب می آید اما با توجه به اختلافی که اسپورتینگ ایجاد کرده کار سختی برای قهرمانی خواهد داشت و ماریتیمو هم با حضور در رده انتهایی جدول باید برای فرار از سقوط بجنگد.

بررسی عملکرد بازیکنان ایرانی در بازی پورتو - ماریتیمو9

منبع ورزش 3