یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد

10:54 - 1399/12/05
کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس مقابل کروتونه سرحال نشان داد.
یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس امشب در شرایطی به مصاف کروتونه رفته که شکست برابر پورتو کار این تیم برای صعود در لیگ قهرمانان دشوار شده و حالا فتح سری آ از گذشته برای این تیم اهمیت بیشتری پیدا کرده است. همانطور که انتظار می رفت یوونتوس برابر کروتونه کار دشواری نداشت و با سه گل موفق به غلبه بر این تیم شد. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی بیانکونری دو بار برابر کروتونه موفق به گلزنی شد و نقش مهمی در رقم خوردن این پیروزی ایفا کرد.

ابتدا و در دقیقه 37 بود که این ستاره 36 ساله با حضور به موقع در محوطه جریمه و یک ضربه سر دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد. اما اوج کار این بازیکن در دقیقه 45 رقم خورد. خود کریستیانو رونالدو از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد که دروازه بان کروتونه توپ را دفع کرد، اما او به سرعت خود را به محوطه رساند و این حرکت او بقدری سریع انجام شد که کریستیانو رونالدو روی ارسال ریباند ضربه خود موفق به باز کردن دروازه حریف شد.

حالا کریستیانو رونالدو برابر 78 باشگاه مختلف در پنج لیگ معتبر اروپایی موفق به گلزنی شده و در بین بازیکنان فعال، فقط زلاتان با گلزنی برابر 79 تیم بهتر از او عمل کرده است. دیروز روملو لوکاکو با باز کردن دروازه میلان برای 24 ساعت در صدر جدول گلزنان سری آ قرار گرفت، اما رونالدو این اختلاف را برنتافت و بلافاصله با زدن دو گل دوباره صدرنشین شد.

یوونتوس با برتری مقابل کروتونه با یک بازی کمتر، به چهار امتیاز میلان و هشت امتیازی اینتر رسیده و در صورت کسب برتری در دیدار عقب افتاده خود هنوز هم از شانس های مسلم فتح سری آ محسوب می شود. پس رویای دهمین اسکودتوی متوالی هنوز برای بیانکونری زنده بوده و نبرد ادامه دارد.

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد19

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد2

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد10

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد1

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد6

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد3

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد17

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد15

یکه تازی های رونالدو در یوونتوس ادامه دارد14

منبع ورزش 3