یونایتد با این پدیده نیازی به سانچو ندارد!

10:45 - 1399/12/05
اتلتیک مدعی شد عملکرد خوب میسون گرینوود باعث شده باشگاه منچستر یونایتد دیگر علاقه چندانی به جذب جیدون سانچو نداشته باشد.
یونایتد با این پدیده نیازی به سانچو ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، در تابستانی که گذشت بارها بحث حضور جیدون سانچو در منچستریونایتد مطرح شد و حتی در مقطعی گفته شد که توافقات لازم برای انتقال این ستاره انگلیسی به اولدترافورد شکل گرفته است اما نهایتاً دو طرف بر سر مسائل مالی با یکدیگر به توافق نرسیدند تا حضور سانچو در جمع شیاطین سرخ منتفی شود.

یونایتد با این پدیده نیازی به سانچو ندارد!7

با وجود عدم نهایی شدن انتقال جیدون سانچو به یونایتد در تابستان اخیر، همچنان شایعات علاقه باشگاه انگلیسی به جذب این بازیکن شنیده می شود؛ اخیراً چندین منبع ادعا کردند که ستاره تاثیرگذار دورتموند همچنان هدف اول نقل و انتقالاتی شیاطین سرخ محسوب می‌شود و آنها در تابستان پیش رو یک بار دیگر برای این انتقال بزرگ تمام تلاش خود را انجام خواهند داد.

با این حال اتلتیک ادعای متفاوتی را در این باره مطرح کرده است. این منبع مدعی شده که باشگاه منچستریونایتد دیگر علاقه چندانی به جذب جیدون سانچو ندارد و مایل نیست برای به خدمت گرفتن او به آب و آتش بزند. اتلتیک ادعا می کند که یکی از مهمترین دلایل عقب کشیدن منچستریونایتد برای این انتقال، عملکرد خوب پدیده انگلیسی آن ها یعنی میسون گرینوود بوده است. در واقع به نظر می‌رسد که یونایتد این بازیکن را در حد و اندازه های سانچو می‌بیند و به همین خاطر دیگر علاقه چندانی به جذب ستاره دورتموند ندارد.

یونایتد با این پدیده نیازی به سانچو ندارد!8

منبع ورزش 3