پیدا شدن یک هیولای عجیب در سنگاپور + عکس

08:33 - 1399/12/05
پیدا شدن یک هیولای عجیب در سنگاپور همه را شوکه کرد.
پیدا-شدن-یک-هیولای-عجیب-سنگاپور--عکس-

شهروندی اسکاتلندی که در سنگاپور زندگی می‌کند گفت که یک موجود عجیب در این منطقه یافت شده و باعث وحشت بسیاری از ساکنان ساحل دریاچه مک کریچی شده است. کارن لینگوی ۳۱ ساله افزود که این موجود عجیب به نظر می‌رسد مربوط به دوران ماقبل تاریخ باشد.

با این حال، بعدا معلوم شد که این موجود عجیب چیزی نیست جزماهی تمساح که متعلق به آمریکای جنوبی نیست، به این معنی که این ماهی هیولا در ۱۶ هزار کیلومتری خانه اصلی خود پیدا شده است. گفته شده است که این هیولا ماهی یا ماهی تمساح یک شکارچی بزرگ است و تخم‌های سمی تولید می‌کند و حضور چنین ماهی مهاجمی می‌تواند آثار مخربی بر اکوسیستم‌های طبیعت داشته باشد.

در بیانیه مشترک، آژانس آب شهری و شورای پارک‌های ملی سنگاپور گفتند که این موجود شگفت انگیز یک نوع تمساح معروف به تمساح لورل است. و به آن تمساح فسیل زنده نیز گفته می‌شود، زیرا می‌توان قسمت عمده‌ای از ترکیب بیولوژیکی آن را به اجداد اولیه آن بازگرداند. در مورد چگونگی رسیدن این موجود به سنگاپور، مسئولین می‌گویند که ممکن است این حیوان به عنوان حیوان خانگی در قدیم نگهداری شده باشد و بعد اینجا ادامه نسل داده است.

پیدا شدن یک هیولای عجیب در سنگاپور + عکس16

قابل ذکر است که بر اساس این قوانین، مقامات سنگاپور کسانی را که این حیوانات را در دریاچه‌ها و آبراه‌ها رها می‌کنند با حبس حداکثر ۱۶۰۰ پوند مجازات می‌کنند.