PSG با الخلیفی در لیگ فرانسه به بن بست خورده است

22:21 - 1399/12/04
در یک دهه اخیر سابقه نداشت پی اس جی در یک فصل شش شکست را تجربه کند.
PSG با الخلیفی در لیگ فرانسه به بن بست خورده است

پاری‌سن ژرمن در این فصل بدترین عملکرد را در 10 سال اخیر داشته است. شکست 0-2 خانگی پاری‌سن ژرمن مقابل موناکو در لیگ یک فرانسه هشدارها را در تیم پایتخت نشین فعال کرد. تیم پاریسی ششمین باخت خود را در این فصل تجربه کرد و شرایطش برای رسیدن به صدر جدول سخت‌تر شد. لیل هم توانست لوریان را مغلوب کند و اختلافش را با مدافع عنوان قهرمانی به چهار امتیاز برساند.

PSG با الخلیفی در لیگ فرانسه به بن بست خورده است15

آمار و ارقام PSG نشان می دهد این فصل از بدترین فصل‌های دوران مدیریت ناصر الخلیفی بوده است. مالک قطری از سال 2011 اختیار باشگاه را در دست گرفت. تیم مائوریسیو پوچتینو برابر چهار تیم نخست جدول تنها یک امتیاز کسب کرده است. دو بازی رفت و برگشت را مقابل موناکو واگذار کرد و در زمین لیل مساوی کرد. همچنین در پارک دو پرنس مغلوب لیون شد. این بی‌ثباتی موجب شده است بر خلاف معمول، چهار تیم برای کسب قهرمانی لوشامپیونا تلاش کنند. در یک دهه اخیر همیشه در این لیگ فرانسه، یک یا دو تیم برای فتح جام رقابت می‌کردند.

PSG با الخلیفی در لیگ فرانسه به بن بست خورده است17

شکست یکشنبه شب پاری‌سن ژرمن برابر موناکو یک رکورد منفی نیز به ثبت رساند. از زمان ناصر الخلیفی باشگاه فرانسوی 6 شکست را در یک فصل تجربه نکرده بود. آخرین باری که این اتفاق رخ داد به فصل 11-2010 بر می‌گردد. PSG در آن سال چهارم شد و نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. این آمار یک بی‌ثباتی نگران کننده را نشان می‌دهد که ممکن است منجر به دست از دادن یک جام شود.

PSG با الخلیفی در لیگ فرانسه به بن بست خورده است19

منبع ورزش 3