هدیه 2 و نیم میلیاردی علی کریمی به یک خیریه + عکس

14:13 - 1399/12/04
تهیه کننده برنامه اینترنتی تی وی تاک که علی کریمی در آن حضور یافت به شائبه درخواست ۷۰۰ میلیونی کاندیدای ریاست فدراسیون واکنش نشان داد.

تهیه کننده برنامه اینترنتی تی وی تاک که علی کریمی در آن حضور یافت به شائبه درخواست ۷۰۰ میلیونی کاندیدای ریاست فدراسیون واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از ایران ورزشی، کریمی به جای حضور در تلویزیون، در برنامه‌ای اینترنتی حاضر شد و هر آنچه می‌خواست بگوید را در این برنامه گفت. زنده نبودن برنامه مناظره تلویزیونی و احتمال حذف برخی صحبت‌ها در کنار پخش این مناظره در برنامه فوتبال برتر، دلایل اصلی علی کریمی برای رد دعوت تلویزیون بود. ابوالفضل اکبری، تهیه کننده برنامه تی وی تاک، اما در پاسخ می‌گوید: به هیچ عنوان علی کریمی در ازای حضور در برنامه و شرکت در این مصاحبه از ما درخواست مبلغی نداشت. تنها شرط او این بود که حامی مالی برنامه مبلغ ۲/۵ میلیارد تومان معادل هزار تبلت به خیریه کمک شود. این تنها شرط حضور او در برنامه ما بود که حامی مالی برنامه هم این شرط را پذیرفت و چک نمادین آن در داخل استودیو به علی کریمی تحویل داده شد. اکبری درباره اینکه این مبلغ و تبلت‌ها از چه طریقی قرار است به دست دانش آموزان نیازمند برسد، توضیح می‌دهد: علی کریمی نخواست این مبلغ در اختیار خودش باشد. قرار شد این مبلغ از طریق خیریه علی‌‎ ابن ابی طالب به دست نیازمندان برسد. این خیریه با این مبلغ هزار تبلت را تهیه می‌کند و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار خواهد داد.