کرونا انگلیسی مانع برگزاری مسابقات در خوزستان نشد

10:39 - 1399/12/04
با وجود شیوع ویروس کرونای انگلیسی در استان خوزستان بازی های لیگ یک و لیگ برتر در این استان هم چنان برگزار می شود.
کرونا انگلیسی مانع برگزاری مسابقات در خوزستان نشد

به گزارش "ورزش سه"، یکی دو روز پیش بود که وزیر بهداشت از شیوع ویروس کرونا انگلیسی در استان خوزستان به خصوص شهر اهواز خبر داد و به همین بهانه یک هفته مرزهای ایران و عراق بسته شد به این خاطر که این ویروس از عراق وارد استان خوزستان شد. این موضوع نگرانی هایی برای تیم هایی ایجاد کرده است که قرار است در روزهای آینده برای بازی با تیم های خوزستان به این استان سفر کنند.

یکی از مسئولین سازمان لیگ در این باره به خبرنگار ما گفت: مسابقات هم چنان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و تیم ها به خوبی این موضوع را رعایت می کنند. از سویی لغو بازی ها به بهانه شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان در حیطه وظیفه سازمان لیگ نیست و بازی ها در صورتی لغو می شود که وزارت بهداشت نظرش بر این باشد. در غیر اینصورت بازی های لیگ برتر و لیگ یک و هم چنین جام حذفی در استان خوزستان طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد.

گفته می شود از زمان شیوع ویروس کرونا همیشه نگرانی هایی در تیم های فوتبال وجود داشته و در ابتدای کار خیلی از تیم ها به دنبال لغو برگزاری بازی های لیگ بودند اما اکنون بیشتر تیم ها با رعایت پروتکل های بهداشتی بازی ها را میزبانی می کنند و فوتبال حرفه ای هم به این نتیجه رسیده که باید برنامه ها در دوران کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی دنبال شود. هر چند خیلی از مسابقات غیر ضرور در ماه های اخیر به بهانه شیوع ویروس کرونا لغو شده است که می توان به جام جهانی نوجوانان و جوانان در سال 2021 اشاره کرد.

منبع ورزش 3