شکست تیم مورینیو در دربی لندن

22:51 - 1399/12/03
تیم تاتنهام در دیدار امروز برابر وستهام دو بر شکست خورد و سه امتیاز مهمی را به راحتی از دست داد.
شکست تیم مورینیو در دربی لندن

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام که در هفته های اخیر در لیگ برتر نتایج خوبی نگرفته، امروز نیز برابر وستهام 1-2 شکست خورد تا شانس های این تیم برای کسب سهمیه اروپایی در ادامه فصل کاهش پیدا کند. البته دو بار ضربات بازیکنان تاتنهام در دقایق پایانی به دیرک دروازه برخورد کرد. جالب اینجاست تاتنهام در بازی رفت برتری 0-3 را در نهایت با گل دقیقه 94 لانزینی با تساوی 3-3 عوض کرد، اما امروز آنها قادر به بازگشت برابر چکش ها نبودند.

وستهام بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه پنجم به گل اول نیز دست یافت. روی ارسال بوون از سمت راست، آنتونیو با یک ضربه دقیق از دهانه دروازه موفق به زدن گل اول وستهام شد.

در اواسط نیمه اول بود که داوسون روی ارسال کریسول از روی نقطه کرنر فرصت داشت گل دوم را به ثمر برساند، اما هوگو لوریس با عکس العملی تماشایی دروازه تیمش را نجات داد و نیمه اول با برتری 0-1 وستهام به اتمام رسید.

اما در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم جسی لینگارد با یک حرکت تکنیکی وارد محوطه تاتنهام شده و با ضربه ای دقیق از سمت چپ محوطه موفق شد برتری وستهام را دو برابر کند.

در دقیقه 60 تاتنهام فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه ایستگاهی و تماشایی هری کین با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما در دقیقه 65 اسپرز بالاخره به گل رسید. روی ارسال کرنر از سوی گرت بیل، لوکاس مورا با ضربه سر دقیق خود موفق شد اختلاف را به حداقل برساند.

در دقیقه 79 گرت بیل از پشت محوطه می توانست به زیبایی دروازه وستهام را باز کند، اما ضربه تماشایی او با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد. در دقیقه 92 این بار ضربه سون هیونگ مین به دیرک خورد تا وستهام در نهایت 1-2 تاتنهام را مغلوب کند.

شکست تیم مورینیو در دربی لندن11

شکست تیم مورینیو در دربی لندن0

شکست تیم مورینیو در دربی لندن20

شکست تیم مورینیو در دربی لندن4

شکست تیم مورینیو در دربی لندن18

شکست تیم مورینیو در دربی لندن18

منبع ورزش 3