لیورپول دیگر برای حریفان ترسناک نیست

22:43 - 1399/12/03
پس از چهارمین باخت خانگی متوالی لیورپول، قرمزهای آنفیلد تبدیل به تیمی بی آزار برابر میهمانان خود شده اند.
لیورپول دیگر برای حریفان ترسناک نیست

به گزارش "ورزش سه"، گرم سونس اسطوره لیورپول معتقد است لین باشگاه از شرایط یک تیم کاملا قدرتمند فاصله گرفته است.سونس 67 ساله حتی معتقد است تیم قهرمان فصل گذشته لیگ برتر آنقدر ضعیف شده که همه تیم ها دنبال بازی با آن هستند.

او وقتی شب گذشته شاهد باخت 0-2 تیم محبوبش مقابل اورتون در دربی مرسی ساید بود، از افول تیم دوران جوانی اش تاسف خورد.

لیورپول دیگر برای حریفان ترسناک نیست7

سونس به روزنامه مترو گفت:« معتقدم اورتون شایسته ستایش است. آنها در اولین تماس جدی خود با توپ گل زدند؛ در حالیکه کاباک مدافع لیورپول نتوانست هیچ حرکت موثری کند.

گل اول در حالی رخ داد که همه می دانیم ریچارلیسون، گلزن اورتون خیلی سریع نیست.او توپ را ربود و بعد از دو ضربه به توپ آن را به دروازه لیورپول فرستاد. در واقع یک شروع خوب و یک پایان عالی داشت.»

لیورپول دیگر برای حریفان ترسناک نیست16

سونس که در مدت 6 سال حضورش برای لیورپول 247 بار به میدان رفت، ادامه داد:« اورتون واقعا مستحق این برد بود. من به عنوان یک لیورپولی از تیمم بسیار ناامید شدم. به نظر رسید که آنها هیچ انرژی خاصی برای دربی نداشتند و در نهایت هم مبارزه را باختند. در واقع تیم بهتر میدان، امتیازات را کامل گرفت. هیچ بازیکنی در لیورپول نباید فکر کند امشب نمایش خوبی داشته است.»

لیورپول دیگر برای حریفان ترسناک نیست5

سونس در پایان گفت:« لیورپول نشان داد که سایه ای از خودش شده است. این تیم سه سال قبل چه قدرتی داشت تا جایی که هیچ تیمی نمی خواست با آن روبه رو شود. تیمی که همیشه بسیار تهاجمی بود و وحشت را به دل حریفان می انداخت. حالا همه می خواهند با لیورپول بازی کنند. چون آنها به حریفی آسان تبدیل شده اند و اصلا آزاردهنده نیستند.»

منبع ورزش 3