تقاضای هواداران چلسی از ارلینگ هالند

22:34 - 1399/12/03
بروسیا دورتموند شب گذشته موفق شد با چهار گل شالکه را در هم بشکند و ارلینگ هالند، ستاره نروژی زردها، در این بازی دو بار موفق به گلزنی شد.
تقاضای هواداران چلسی از ارلینگ هالند

به گزارش "ورزش سه"، هالند در هفته ای که گذشت به خاطر نمایش درخشانش در چمپیونزلیگ برابر سویا مورد ستایش قرار گرفت. هالند هم دو بار موفق به گلزنی شد و هم یک پاس گل داد.

ستاره 20 ساله دورتموند اما توقف ناپذیر است و شب گذشته نیز در بوندسلیگا نمایشی خیره کننده داشت و ضمن دبل کردن، یک سوپر گل بسیار زیبا نیز به ثمر رساند.

هالند در نیمه اول روی ارسال جیدون سانچو توانست از فاصله دور با یک ضربه قیچی دروازه شالکه را باز کند. او در نیمه دوم نیز یک گل دیگر زد تا دورتموند با گل های هالند، جیدون سانچو و رافائل گریرو 4-0 از سد شالکه بگذرد.

تقاضای هواداران چلسی از ارلینگ هالند8

هالند در این فصل در 17 بازی 17 گل برای دورتموند به ثمر رسانده، هر چند هنوز در جدول گلزنان به لواندوفسکی با 26 گل نرسیده است.

مهاجم جوان دورتموند از زمان پیوستن به این تیم در ژانویه سال 2020 در 43 بازی در تمام رقابت ها 43 گل برای زنبورها به ثمر رسانده است.

شب گذشته و پس از تشکر هالند از هواداران خود، برای دقایقی هشتگ به چلسی بیا در توییتر تبدیل به ترند شده بود و بسیاری از هواداران این مهاجم خارق العاده از او خواستند تا فصل بعد به لندن بیاید و برای آبی ها بازی کند.

تقاضای هواداران چلسی از ارلینگ هالند11

هالند توییت کرده بود: "تقدیم به هواداران. حمایت شما بیش از آنچه بدانید ارزشمند است."

هر چند تیم های زیادی خواهان به خدمت گرفتن این ستاره نروژی هستند و فقط در لیگ برتر منچستریونایتد و منچسترسیتی پیشتر با این بازیکن صحبت هایی داشته اند.

منبع ورزش 3