تلاش های بی فایده محمود فکری در استقلال

22:25 - 1399/12/03
سرمربی استقلال روزهای سختی را در این تیم می‌گذراند.
تلاش های بی فایده محمود فکری در استقلال

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست استقلال مقابل سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر و از دست رفتن قهرمانی نیم فصل، محمود فکری تحت شدید ترین انتقادها و فشارها قرار گرفته است. او اما در تمام روزهای گذشته سعی کرد بر فشارها غلبه کند و با اقدامات خود اتحاد را به استقلال برگرداند.

فکری برای این منظور بین هواداران استقلال حاضر شد و با آنها درد دل کرد؛ او با ستاره های تیمش جلسه گذاشت و سعی کرد تا آنها را همراه کند و شرایط درون تیمی برای ادامه فعالیت مهیا شود. از طرف دیگر جلساتی را با مدیران باشگاه داشت و توانست در نهایت حمایت آنها را برای ادامه فعالیتش بگیرد.

تلاش های بی فایده محمود فکری در استقلال17

در چنین شرایطی اما مشکلات مالی مساله ای است که باعث شده تلاش های فکری در راستای بازگشت آرامش به تیم منجر به نتیجه مثبتی نشود. سرمربی استقلال امروز بعد از تمرین با گلایه های تند شاگردانش مواجه شد. او وقتی ناراحتی بازیکنان از پرداخت نشدن مطالبات را دید خطاب به آنها اعلام کرد که احساس می‌کند تا زمانی که خودش سرمربی استقلال است، مدیران باشگاه پولی به تیم پرداخت نکنند. فکری حتی تهدید به جدایی از استقلال هم کرده اما بازیکنان مخالف این موضوع هستند.

در چنین شرایطی به نظر می‌رسد حالا که سرمربی آبی ها برای بازگرداندن آرامش به تیمش تلاش کرده، مدیریت باشگاه نیز باید با حل نسبی مشکلات مالی شرایط را برای ادامه همکاری مهیا کنند. فکری روزهای سختی را در استقلال می‌گذراند و این را می‌شود از حال و روز این مربی در تمرینات به خوبی متوجه شد.

منبع ورزش 3