خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش

23:41 - 1399/12/03
بهاره کیان افشار در تازه ترین پست اینستاگرامی خود پوستری دیدنی از خود در فیلم میخواهم زنده باشم را برای طرفدارانش به اشتراک گذاشت و از حضورش در این فیلم گفت که شما هم میتوانید در ادامه مطلب این پست منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.
خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش + عکس

#بهاره_کیان_افشاردر «می‌خواهم زنده بمانم» . #می‌خواهم_زنده_بمانم، قصه‌ای در دل اتفاقات پر شمار دهه ۶۰ ... . به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته . پخش اختصاصی از #فیلیمو. عکاس: محمد اسماعیلی . @filimocom@filimoshot

بیوگرافی بهاره کیان افشاربازیگر سینما و تلویزیون

 • نام:بهاره
 • نام خانوادگی:کیان افشار
 • تاریخ تولد:10 اردیبهشت 1362
 • تحصیلات:لیسانس کامپیوتر
 • وضعیت تاهل:مجرد
 • سالهای فعالیت:از 1383 تاکنون

زندگی شخصی بهاره کیان افشار و ترانه سرایی او

بهاره کیان افشار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 اردیبهشت ماه 1362 متولد شد.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش5

عکسی از کودکی بهاره کیان افشار

این بانوی هنرمند فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر است و در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، کارهای کامپیوتری و تبلیغاتی هم فعالیت هایی را انجام داده است.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش12

بهاره کیان افشار در دوران کودکی

اطلاعات زیادی از زندگی شخصی بهاره کیان افشار در دست نیست و این بازیگر کشورمان در گفتگوهایش به این موضوع اشاره کرده است که از کودکی به بازیگری علاقه منده بوده و به دلیل مخالفت خانواده در ابتدا مشکلاتی برای بازیگر شدن او وجود داشت.

بهاره کیان افشار هرگز به بازیگری به عنوان تنها شغلش در زندگی نگاه نمیکند و در سالهای ابتدایی فعالیتش در دنیای هنر به همراه دوستانش در یک شرکت کارهای اجرایی دکوراسیون داخلی

مشغول فعالیت شد و همیشه سعی کرده است علاوه بر بازیگری شغل دیگری هم داشته باشد.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش16

بهاره کیان افشار سفیر سلامت خیریه بهنام دهشپور

بهاره کیان افشار سفیر سلامت خیریه بهنام دهشپور است و پیش از آغاز بازیگری به صورت داوطلبانه با این خیریه همکاری میکرد.

این بانوی هنرمند در یک گفتگو ضمن اشاره به کمک های داوطبانه به خیریه بهنام دهشپور دلیل حضور در این خیریه را مشکلات سختی که در دوره ای زندگی برایش پیش آمد عنوان کرد و همین مشکلات باعث شد تا او حضوری دائمکی در این خیریه داشته باشد و بعد از آغاز بازیگری باز هم به این خیریه سر میزد تا اینکه به عنوان سفیر سلامت خیریه بهنام دهشپور انتخاب شد.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش2

بهاره کیان افشار سفیر خیریه بهنام دهشپور

ترانه سرایی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشاری از دوران کودکی ترانه هایی را می سرود و به واسطه آشناییت و رفت و آمدی که خانواده شان با بهرام رادان داشتند، بهرام راداندر چند قطعه از ترانه های او استفاده کرد.

قطعه تو هستی با صدای بهرام رادان با ترانه ای از بهاره کیان افشار است که سال 1392 منتشر شد و ترانه سرایی 5 قطعه از آلبوم روی دیگر بهرام رادان برعهده بهاره کیان افشار بوده است.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش11

بهاره کیان افشار و بهرام رادان در فیلم زرد

بازیگری بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار از کودکی به بازیگری علاقه مند بود و با وجود مخالفت های خانواده در تئاترهای مدرسه شرکت میکرد و تلاش زیادی برای راضی کردن خانواده اش برای حضور در این حرفه کرد.

علاقه بهاره کیان افشار او را به سمت بازیگری سوق داد و باعث شد تا تلاش های زیادی برای راضی کردن خانواده اش انجام دهد و در نهایت موفق شد تا خانواده اش را راضی کند و اولین بار سال 83 مقابل دوربین سریال کلاه پهلوی رفت.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش15

بهاره کیان افشار در اکران فیلم زرد

اولین سریال بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار سال 83 برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی مقابل دوربین رفت. این بانوی هنرمند در همان سال مشغول بازی در نمایش آزیتا حاجیانبود که توسط تینا پاکروان به محمدرضا شریفی نیامعرفی شد و به مجموعه کلاه پهلوی پیوست.

این بازیگر جوان در این سریال ایفاگر نقش شادی مستشارنیا بود و نزدیک به 7 سال مشغول بازی در این مجموعه بود و در این میان در تئاترهایی هم حضور داشت.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش17

بهاره کیان افشار و مریلا زارعیدر سریال کلاه پهلوی

اولین فیلم سینمایی بهاره کیان افشار

فیلم سینمایی شیرین به کارگردانی عباس کیارستمیدر سال 1387 اولین تجربه بازیگری بهاره کیان افشار در سینما است.

بهاره کیان افشار در اولین تجربه حضورش در سینما مقابل دوربین فیلمی متفاوت از عباس کیارستمی رفت و با بازیگران زیادی از دنیای هنر همبازی بود و تجربه های زیادی در کنار زنده یاد عباس کیارستمی و هنرمندان سینما کسب کرد.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش1

نقش متفاوت بهاره کیان افشار در هشتگ خاله سوسکه

بهاره کیان افشار در طول دوران حرفه ای فعالیت در یک سریال فانتزی و کمدی کودکانه به نام هشتگ خاله سوسکه ایفای نقش کرد و ایفاگر نقش اصلی قصه این سریال به نام خاله سوسکه بود.

بازیگر جوان سینما و تلویزیون در این سریال نمایش خانگی با گریمی دیدنی مقابل دوربین رفت و نقش خاله سوسکه را در کنار بازیگرانی چون امیر حسین رستمی، ارژنگ امیر فضلی، الناز حبیبی، امیر کربلایی زاده، شهین تسلیمی، لاله صبوری، صفر کشکولی، بهزاد رحیم خانی،نیلوفر رجایی فر، محمد مسلمی، لیلا بلوکات، سعید امیر سلیمانی و الهام حمیدیبود.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش13

الهام حمیدی، لیلا بلوکات و بهاره کیان افشار در هشتگ خاله سوسکه

زیبایی ظاهری برای یک بازیگر چقدرمورد نیاز است؟دقیق نمی‌دانم اما ظاهر یکی از ابزارهای کار بازیگر است و تا حد زیادى تعیین می‌کند که در چه نقش‌هایى بازی کند. زیبایی، نسبی است و نمی‌تواند به بازیگر کمک کند بهتر بشود. مثلا یک بازیگر نه‌چندان زیبا هم می‌تواند در شغلش موفق باشد؟اگر بازی خوب و درستی انجام دهد، صددرصد. زیبایی و زشتی نسبی است. چهره هر بازیگر ابزار کارش برای معرفی یک شخصیت است. هر چهره ویژگی‌هایی دارد. ترکیب کلی چهره، شمایلی است كه هر كس به‌عنوان بازیگر می‌تواند در نقش مورد نظر آن را براى بازى و ایفاى یك شخصیت، درست نشان بدهد. به نظر شما زیبایی چهره باید طبیعی باشد یا می‌توان برای رسیدن به زیبایی بیشتر جراحی زیبایی انجام داد؟زیبایی باید طبیعی باشد. اصلا زیبایى به هر نسبتى در طبیعت وجود دارد. از نظر من زیباترین ترکیب هر چهره، همان ترکیبی است که خداوند آفریده است. چند درصد از زیبایی چهره بازیگران زن سینمای ایران طبیعی است؟دقیقا نمی‌دانم! شما به عمل‌های زیبایی اعتقاد دارید؟به‌نظرم به خود هر شخص مربوط است که برای چهره‌اش چه تصمیمی می‌گیرد. من علاقه دارم بازیگران را با چهره طبیعی ببینم اما متاسفانه چون توجه به چهره‌های زیبا بیشتر است، برخی بازیگران برای رسیدن به زیبایی بیشتر، ممكن است سراغ عمل‌های زیبایی بروند. اگر عمل زیبایى برای رفع نقایص و عیب‌های چهره باشد، نه به‌صورتی كه خیلی جلب نظر‌ كند، خوب است. آیا ممکن است شما در آینده در شرایطی قرار بگیرید که جراحی زیبایی انجام بدهید؟بله، ممكن است ولى امیدوارم تحت چنین شرایطی قرار نگیرم. با افزایش سن هم تمایلی به این کار پیدا نخواهید کرد؟گاهی ایرادى در صورت وجود دارد که رفعش می‌تواند به تعادل چهره کمک کند و این یك نیاز است. در 50 سالگی هم چنین عقیده‌ای خواهید داشت؟آن موقع از زاویه دید یک خانم 50 ساله به این قضیه نگاه می‌کنم و تصمیم می‌گیرم. شبیه بودن چهره یک بازیگر با بازیگران دیگر، حسن است یا یک عیب؟نه حسن است و نه عیب. ممکن است آدم شبیه بازیگر محبوبی باشد و این بد نیست. به هر حال این اتفاقی است كه دست خود افراد نیست.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش6

بهاره کیان افشار بازیگر فیلم گناهکاران

برای شغل دوم چه برنامه‌هایی دارید؟بازیگری شغل اولم نیست ولی از آن لذت می‌برم. بنابراین گرفتن دستمزد بازیگری برایتان مهم نیست؟گرفتن دستمزد برای هر کسی مهم است اما هیچ‌وقت ملاکم در بازیگری پول درآوردن نبوده است. سال‌هاست که در زمینه دکوراسیون و تبلیغات فعالیت می‌کنم. در عین حال، بودن در اجتماع و داشتن شغل دیگر به بازیگر در کارش كمك می‌كند چون باعث می‌شود با آدم‌های بیشتری در ارتباط باشد. شناخت بیشتر افراد جامعه هم تجربه‌های بازیگر را بیشتر می‌كند و می‌تواند آنها را براى اجراى نقش‌هاى مختلف به كار گیرد. چقدر در کارهای خیرخواهانه مشارکت دارید؟قبل از بازیگر شدنم، عضو موسسه خیریه بهنام دهش‌پور بودم و چند سالی هم است فرم اهدای عضو را پرکرده‌ام. حضور بازیگران در این نوع کارها می‌تواند در جامعه الگوسازی خوبی باشد. برخی از همکارانم نگران هستند که حضور در این نوع فعالیت‌ها، ریا و تظاهر تلقی شود اما من معتقدم شركت بازیگران در این فعالیت‌ها به‌عنوان مبلغان رفتارهاى شایسته و انسانى، یك وظیفه است. برای تغذیه و ورزش با متخصص مشورت می‌کنید؟برحسب نیاز، هر آدمی باید بیشترین آگاهی را از بدن خودش داشته باشد. با توجه به رشد آگاهی، با مطالعه می‌توانیم نیازهای درست تغذیه‌ای بدنمان را بشناسیم. معمولا مادران پیگیر تغذیه و برنامه غذایی فرزندانشان هستند و مادر من هم در این زمینه نقش مهمی دارند. من همیشه به اندازه می‌خورم و به ورزش یوگا هم می‌پردازم و یوگا تمرکزم را زیاد کرده است. حرف آخر؟به كسانى كه در شهرهاى شلوغ زندگى می‌كنند، توصیه می‌کنم برای رسیدن به آرامش شخصی تمرین و تلاش کنند. بیشتر ما در شهرهای پر ازدحام، پرترافیک و دود و پر از اتفاق زندگی می‌کنیم. حالا كه به هر دلیلی زندگی در این کلان‌شهرها را انتخاب کرده‌ایم، تنها کسی که می‌تواند در به آرامش رسیدن کمکمان کند، خودمان هستیم. جامعه سالم به آدم‌های سالم نیاز دارد.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش15

بهاره کیان افشار بازیگر فیلم هیچ کجا هیچکس

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش18

تصاویر بهاره کیان افشار

فیلم شناسی بهاره کیان افشار

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناکهمراه باشید تا شما را با فلیم و سریال های بهاره کیان افشار بیشتر آشنا کنیم.

فیلم های سینمایی بهاره کیان افشار

 1. 1387 شیرین
 2. 1391 گناهکاران
 3. 1391 هیچ کجا هیچ کس
 4. 1393 طول موج
 5. 1393 عین شین قاف
 6. 1394 کفشهایم کو؟
 7. 1394 بارکد
 8. 1395 کمدی انسانی
 9. 1395 زرد
 10. 1395 ماهورا
 11. 1396 لونه زنبور
 12. 1396 عطر داغ
 13. 1396 دشمن زن
 14. 1397 پالتو شتری
 15. 1397 بی وزنی
 16. 1397 رؤیای سهراب
 17. 1398 پسرکشی
 18. 1398 مرد نقره ای
 19. 1398 سگ بند
 20. 1398 گربه سیاه

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش8

بهاره کیان افشار در فیلم رویای سهراب

سریال های بهاره کیان افشار

 • 1391 کلاه پهلوی
 • 1394 گاهی به پشت سر نگاه کن
 • 1396 نوار زرد

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش9

بازی بهاره کیان افشار در سریال نوار زرد

سریال های نمایش خانگی بهاره کیان افشار

 • 1395 عاشقانه منوچهر هادی
 • 1396 گلشیفته بهروز شعیبی
 • 1397 هشتگ خاله سوسکه

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش4

امیرحسین رستمیو بهاره کیان افشار در هشتگ خاله سوسکه

فیلم های کوتاه بهاره کیان افشار

 • 1383 راز ماهی کوچک قرمز
 • 1393 بنشین عزیزم
 • 1396 حضور مخفی یک بیگانه

نمایش های بهاره کیان افشار

 • 1391 کلاغ ها و دروغ ها
 • 1391 بازرس هاند واقعی
 • 1392 بوی قهوهو بلال و کباب
 • 1393 WOW
 • 1394 دست نیافتنی ها
 • 1394 هتلی ها
 • 1396 آیس لند

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش19

بهاره کیان افشار در نمایش دست نیافتنی ها

نمایشنامه خوانی های بهاره کیان افشار

 • 1395 مو
 • 1395 یک دقیقه سکوت
 • 1396 صحنه هایی از زندگی پدرم

عکس های بهاره کیان افشار

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش13

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش16

بهاره کیان افشار در فیلم پسرکشی

فیلم‎ های تلویزیونیبهاره کیان افشار۱۳۹۱ : مجموعه تلویزیونی کلاه پهلوی (سید ضیاءالدین دری) ۱۳۹۴:سریال گاهی به پشت سر نگاه کن سال

گزینه بازیگری نقش اول فیلم جنجالی «لاله»هم‎زمان با روزهای برگزاری جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۹۱، از سوی تولیدکنندگان فیلم سینمایی جنجالی «لاله» (درباره لاله صدیق، قهرمان اتومبیل‎رانی ایران) اعلام شد که سرانجام بهاره کیان‎افشار برای ایفای نقش اول این فیلم انتخاب شده است. ولی، چندی بعد در بعضی رسانه‎ها اعلام شد که به دلیل عدم آشنایی کامل این بازیگر با زبان انگلیسی این انتخاب منتفی شده است. آنجلینا جولی، جسیکا آلبا و مهناز افشار نیز از گزینه‎های قبلی ایفای این نقش بودند. سرانجام، سارا امیری به عنوان بازیگر نقش اول فیلم «لاله» انتخاب شد. ترانه ‎سراییبهاره کیان‎افشار ترانه‎ سرایی قطعه «تو هستی»، با صدای بهرام رادان، را انجام داده است. نماهنگ این قطعه در سال ۱۳۹۲ منتشر شد.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش7

بهاره کیان افشار بازیگر سریال کلاه پهلوی

قسمتی از گفتگو با بهاره کیان افشار

در فیلم‌های «گناهکاران» و «هیچ‌کجا، هیچ‌کس» هم در نقش خاکستری بازی کردید. به ایفای نقش‌های خاکستری علاقه دارید؟این نقش‌ها را از میان پیشنهادهای موجود انتخاب کرده‌ام. در وجود همه آدم‌ها خیر و شر توامان وجود دارد؛ در وجود برخی‌ خیر بیشتر و در وجود برخی دیگر شر بیشتری وجود دارد بنابراین معتقدم همه آدم‌ها شخصیت خاکستری دارند. از آنجا كه معمولا شخصیت خانم‌ها در فیلمنامه‌ها مثبت یا منفی صرف ترسیم می‌شود، با انتخاب‌های محدود برای بازی مواجه نیستید؟چرا، متاسفانه یکی از معضلات بزرگ سینمای ایران، کمبود فیلمنامه خوب است. در اغلب این فیلمنامه‌ها شخصیت‌پردازی مطالعه‌شده، محدود به3-2 شخصیت اصلی است و نویسنده‌ها در مورد پردازش بقیه شخصیت‌ها دقت چندانی به خرج نمی‌دهند. این نوع نقش‌ها فقط در حکم کاتالیزور عمل می‌کنند. محکم بودن رابطه شما با پدرتان چقدر باعث موفقیت کاری و شخصی‌تان شده است؟خیلی تاثیر دارد و من موفقیت زندگی‌ام را مدیون والدینم هستم. البته ابتدا با فعالیت من در حرفه بازیگری مخالفت می‌کردند اما به مرور زمان، خوشبختانه نظرشان تغییر کرد و اكنون مشتاقانه کارهایم را دنبال می‌کنند. دلگرم بودن به خانواده و حمایت آنها از فرزندانشان مانع از بروز خیلی از خطاها در زندگی جوان‌ها می‌شود. در سینمای ایران، برای موفقیت به جز توانایی، به شانس هم نیاز است؟شاید! من همیشه برای رسیدن به هدفم تلاش می‌کنم. مسیر و جایگاه هر بازیگر، به نگاه خودش و تلاشی كه براى نشان دادن توانایی‌هایش انجام می‌دهد، بستگی دارد. اگر فعل خواستن صرف شود، می‌توان به هر موفقیتی دست پیدا کرد. برای ثبت هر مرحله از موفقیت و رشد و پویایى در این حرفه، در هر مرتبه بازیگری باید با پشتكار دائم خواست و تلاش کرد. یک خطا و اشتباه می‌تواند همه زحمات را به هدر دهد و این بسیار سخت و پیچیده است. من همیشه می‌خواهم یک بازیگر خوب و مطرح بمانم.

خبر جذاب بهاره کیان افشار برای طرفدارانش0

بهاره کیان افشار بازیگر زن ایرانی